11. sınıfta alan değiştirme mümkün mü?

Kaan0971

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Asus Prime B550M-E WIFI / Ram: Adata XPG Spectrix D50 ROG 8GB 3600MHZ x2 / Ekran kartı: Asus Dual RTX 3070 / Güç kaynağı: Asus Tuf 750W Power Supply / Kasa: Asus Tuf GT301 / İşlemci: Ryzen 5 5600 / Depolama: WD 500 GB M.2 SSD / Monitör: Asus Tuf VG27A 27' 2K 165HZ
Sorum başlıktaki gibi. Eylül ayında 11. sınıf olacağım ama bize alan seçim kağıdını verdikleri zaman dil seçmiştim ancak şimdi fikrimi değiştirdim eşit ağırlık veya sayısal istiyorum 11. sınıfa geçmeden yaz tatilinde veya 11. sınıfta alanımı değiştirmem mümkün mü?

Mümkün ama yeni belli bir zamana kadar sanırım. Belki şuan geç kalınmış olabilir veya geç kalınmak üzere de olabilirsiniz.

Evet, değiştirebilirsin ancak müdür yardımcısı biraz fazla sevinebilir doğru yolu bulduğuna.🥹

Peki bana verebileceğiniz bir tavsiye var mı? Örneğin dil bölümünde devam etsem mantıklı mı sizce? İngilizcem ileri seviye değil B1'e yakın seviyede temel ingilizcenin bir tık üstündeyim. Sayısal seçsem sayısal dersleri yapamam diye korkuyorum ayrıca kafamda herhangi bir hedef meslekte yok. Yavaştan yazılım öğrenmeye başlamak istiyorum bununla birlikte sayısala geçsem mantıklı olur mu sizce.

Peki bana verebileceğiniz bir tavsiye var mı? Örneğin dil bölümünde devam etsem mantıklı mı sizce? İngilizcem ileri seviye değil B1'e yakın seviyede temel ingilizcenin bir tık üstündeyim. Sayısal seçsem sayısal dersleri yapamam diye korkuyorum ayrıca kafamda herhangi bir hedef meslekte yok. Yavaştan yazılım öğrenmeye başlamak istiyorum bununla birlikte sayısala geçsem mantıklı olur mu sizce.
Bence dil bölümü mesleklerine bir göz at. Mesela öğretmenlik ya da tercümanlık yapabilir misin? Bir düşünmen lazım. Eğer yapabilirim diyorsan bence dil bölümünden devam edebilirsin. 🧚

Yine de sayısal, eşit ağırlık gibi diğer bölümlerin mesleklerine de göz attıktan sonra karar vermen daha iyi olur. 😶‍🌫️

Bu arada yazılımı herkes öğrendiği için değil ilgin olduğu için öğren bence. 👀

Yeni konular

Geri
Yukarı