11. sınıfta kalınabilir mi?

muhammeden20

Femtopat
Daha fazla  
Lise 3 üm sınıfta kalırmıyım? Lisem meslek lisesi devamsızlığim özürlü 19 özürsüz 11,5 gün özürsüzü özürlüye atsam özürlüm 22 gün oluyor özürsüz 8,5 gün oluyor ama bu seferde özürlü devamsızlıktan kalır mıyım? Ya da şöyle yapsam tüm özürsüzleri özürlüye geçirsem toplamda yine 30,5 gün oluyor ama

Son düzenleme:
Lise 3'üm sınıfta kalır mıyım? Lisem meslek lisesi devamsızlığim özürlü 19 özürsüz 11,5 gün özürsüzü özürlüye atsam özürlüm 22 gün oluyor özürsüz 8,5 gün oluyor ama bu sefer de özürlü devamsızlıktan kalır mıyım? Ya da şöyle yapsam tüm özürsüzleri özürlüye geçirsem toplamda yine 30,5 gün oluyor ama

Biliyorum hocam Faaliyet'e geçirmesi lazım dedim zaten. Arkadaş kendi okulunda sildiklerini söylediler bende raporluya geçirdiklerini söyledim

Bugün kendi bölüm hocama sordum seninkişi sıkıntı olmaz dedi ben iki gün faaliyet yazarım dedi ama ilk önce gidip müdür yardımcısına sor dedi bende gittim bugün bizim okulda tören olduğu için öğleden sonra sor dediler inşallah bölüm hocamın faaliyetini bizim müdür yardımcımız kabul eder amin yoksa çok sıkıntı eğer kabul ederse devamsızlıktan sayılmayacak otomatikman silinecek ve toplam devamsızlık 28,5 gün olacak inşallah

L
Sadece geçen dönem 60gün devamsızlığım vardı sildiler veli geldi diye okula göre değişiyor.
Bende bugün gittim müdür yardımcımıza sordum bugün okulumuzda tören vardı bölüm hocam faaliyet yazsa kabul edermisiniz diye zaten müdür yardımcımızda 1 de odasına geldi o da müdür yardımcımda müdüre sor dedi gittim müdürümün odasına baktım yoktu iş pazartesiye kaldı

L

Bende bugün gittim müdür yardımcımıza sordum bugün okulumuzda tören vardı bölüm hocam faaliyet yazsa kabul edermisiniz diye zaten müdür yardımcımızda 1 de odasına geldi o da müdür yardımcımda müdüre sor dedi gittim müdürümün odasına baktım yoktu iş pazartesiye kaldı
Çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum inşallah sorununuz çözülür hemen rahat edersiniz

Çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum inşallah sorununuz çözülür hemen rahat edersiniz
İnşallah çözülür bölüm hocam iki gün faaliyet yazarım dedi iki gün faaliyet,i müdürüm kabul ederse 30,5 dan 28,5 a düşecek inşallah müdürüm kabul eder saat 1 de odasına gittiğim zaman müdür yardımcım devamsızlığı yaparken aklın neredeydi dedi

İnşallah çözülür bölüm hocam iki gün faaliyet yazarım dedi iki gün faaliyet, i müdürüm kabul ederse 30,5 dan 28,5 a düşecek inşallah müdürüm kabul eder bu aralar önce gittiğim zaman müdür yardımcıma devamsızlığı yaparken aklın neredeydi dedi

Lise 3'üm sınıfta kalır mıyım? Lisem meslek lisesi devamsızlığim özürlü 19 özürsüz 11,5 gün özürsüzü özürlüye atsam özürlüm 22 gün oluyor özürsüz 8,5 gün oluyor ama bu sefer de özürlü devamsızlıktan kalır mıyım? Ya da şöyle yapsam tüm özürsüzleri özürlüye geçirsem toplamda yine 30,5 gün oluyor ama.

Keşke okulunuzun müdür veya müdür yardımcısına sorsanız burada size kesin bir destek veremeyiz.

Keşke okulunuzun müdür veya müdür yardımcısına sorsanız burada size kesin bir destek veremeyiz.
Gerek kalmadı teşekkür ederim bugün bölüm hocama sordum iki gün faaliyet yazarım dedi ama ilk önce müdür yardımcımıza sor dedi bugün bizim okulda tören olduğu için müdür yardımcımızla saat 1 de konuşabilirdim bölüm hocam iki gün faaliyet yazarsa kabul edermisiniz diye müdür yardımcımda müdürümüze sor dedi müdürümüzün odasına baktım yoktu işim pazartesiye kaldı

Gerek kalmadı teşekkür ederim bugün bölüm hocama sordum iki gün faaliyet yazarım dedi ama ilk önce müdür yardımcımıza sor dedi bugün bizim okulda tören olduğu için müdür yardımcımızla saat 1 de konuşabilirdim bölüm hocam iki gün faaliyet yazarsa kabul eder misiniz diye müdür yardımcımda müdürümüze sor dedi müdürümüzün odasına baktım yoktu işim pazartesiye kaldı.

Umarım halledersiniz hocam.

Geri
Yukarı