11. Sınıfta Meslek Lisesine Geçiş

Bak orası doğrudur. Dediğin gibi lise tipi değişiklilikte bazı kurallar olabilir. Demek ki e okulda düşürme yapılabiliyormuş bence sizin bilgilendirmeniz daha yanlış.

Bak orası doğrudur. Dediğin gibi lise tipi değişiklilikte bazı kurallar olabilir. Demek ki e okulda düşürme yapılabiliyormuş bence sizin bilgilendirmeniz daha yanlış.
Dönem bitmeden 2. Dönemin sonuna kadar bu işlem yapılabilir. Karne alındıktan sonra Temmuz ayının 1. Haftasına kadar sınıf düşürme işlemi yapılabilir. Hatta hocalar isterlerse sana tekrardan karne dahi basabilir. Hocam siz ne zaman mezun oldunuz?

Kaynak arıyorsan oda benim.
9. Sınıfı düz lisede okuyup daha sonra meslek lisesi 2. sınıfa başladım.
3. Sınıfta elektronik bölümünü beğenmedim için bilgisayar bölümüne geçiş yapmak istedim ve 2 sınıftan tekrar başlattılar. Yukarıda ki cümlede bizzat yüzüme söylendi meslek lisesinde.
Her liseden liseye geçiş aynı değildir fakat bir anadolu lisesinden meslek lisesine geçmek isterseniz 10. Sınıf ya 1. dönem sonuna ya da 2. dönem sonuna kadar bunu okula bildirmeniz gerekiyor diye biliyorum. Tam hatırlayamıyorum hangi dönem olduğunu. Ama her liseden liseye geçiş aynı değil

Her liseden liseye geçiş aynı değildir fakat bir anadolu lisesinden meslek lisesine geçmek isterseniz 10. Sınıf ya 1. dönem sonuna ya da 2. dönem sonuna kadar bunu okula bildirmeniz gerekiyor diye biliyorum. Tam hatırlayamıyorum hangi dönem olduğunu. Ama her liseden liseye geçiş aynı değil
Evet bu daha mantıklı. Benim yaptığım farklı tip liseler arasında geçerli olmayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı