11. sınıfta netlerim artmıyor

Çok iyi çözüyorsunuz tebrik ederim kusura bakmayın sizi abi olarak görüyorum şu an benim de yanımdasınız abim olarak tavsiye veriyorsunuz Benimde her dakika kafama yeni sorular takılıyor şimdi 1 haftalık tatile girdik ya konu eksiğimde var bayağı bir sizin dediğiniz gibi TYT'yi tatillerde halletme fikri çok hoşuma gitti teşekkür ederim ama bu 1 haftalık tatilde TYT değil de 11.sınıf eksik konuları halletmem mantıklı olmaz mı zaman varken yine de kardeşiniz olarak bir danışayım dedim sağ olun tekrardan.
Senin 11.sınıf eksiklerinin ne kadar fazla olduğu bilmediğim için TYT çalışmanı önerdim ama okul sınavlarınız iyi geçmediyse veya kendinizi ciddi ciddi eksik hissediyorsanız başta dediğim gibi bir 11.sınıf öğrencisi olarak 11.sınıfı halledin. Çünkü 11 konularını halletmek için daha iyi bir zamanınız yok.

Senin 11.sınıf eksiklerinin ne kadar fazla olduğu bilmediğim için TYT çalışmanı önerdim ama okul sınavlarınız iyi geçmediyse veya kendinizi ciddi ciddi eksik hissediyorsanız başta dediğim gibi bir 11.sınıf öğrencisi olarak 11.sınıfı halledin. Çünkü 11 konularını halletmek için daha iyi bir zamanınız yok.

Başınızı şişirdim tekrardan çok çok özür diliyorum Allah ne diliyorsanız kabul etsin inşallah Allah razı olsun inşallah istediğiniz bölümü kazanırsınız.

Başınızı şişirdim tekrardan çok çok özür diliyorum Allah ne diliyorsanız kabul etsin inşallah Allah razı olsun inşallah istediğiniz bölümü kazanırsınız.
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim umarım çalışan herkes emeklerinin karşılığını en kısa sürede alır yardım edebildiysem ne mutlu bana

Geri
Yukarı