11.sınıfta okul değiştirilebilir mi?

Duman_TR

Hectopat
Daha fazla  
Bazı kesim değiştirilmez 1 sene bekleme lazım falan diyor anlamadım. Bazı kesimde değiştirilir diyor. Okulumdan memnun değilim bunun için çok fazla sebep var. Ben şimdi 2. dönem yani Ocak'ta okulun bitmesiyle başka bir okula geçemez miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı kesim değiştirilmez 1 sene bekleme lazım falan diyor anlamadım. Bazı kesimde değiştirilir diyor. Okulumdan memnun değilim bunun için çok fazla sebep var. Ben şimdi 2. dönem yani Ocak'ta okulun bitmesiyle başka bir okula geçemez miyim?
Üstteki arkadaşa hak veriyorum. 11. sınıfın yarısındasın 12. sınıfa geçeceksin. Böyle işleri 9-10. sınıfta yapman daha uygun olurdu artık geçti bence boş yere okul değiştirme. 1.5 yıl kalmış zaten.

Ben 12. sınıfta değiştirmiştim ve aldığım en doğru karardı. Gerek öğretmenlerin ders işleyiş şekilleri olsun, öğrencilerin kaliteleri, okulun yapısı çok daha iyi idi ve daha çok ders çalışmaya başlamıştım.

Geçenlerde bir arkadaşım taşınmıştı çocuk okulu Sakarya'dan İstanbul'a değiştirdi yani değiştirebilirsin 😕

(1.dönem 1.yazılı haftasında bunu yapmıştı geçtiği okulun adı Esenler MTAL çocuk çok mutsuz olmuştu)

Yeni konular

Geri
Yukarı