11. sınıfta sayısal öğrencisi açığa geçmeli mi?

franklin00

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 11. sınıfa yeni geçtim ve dershaneden devam edip üniversite sınavına hazırlanmak istiyorum, sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bende 11. Sınıfım. Ve açığa geçmek istiyorum. Şu anda gittiğim etütten çok memnunum. Kesinlikşe geçmeni tavsiye ederim. Eğer dershane senin için daha iyiyse. Sonuçta her okul ve her dershane aynı değil. Fakat açığa geçiş zorlaşabilir diyorlar da bende ondan çok korkuyorum.

Hangi bölüme yatkınsan onu seç. Daha sonra dersler sana işkence gelmeye başlar. Ben eşit ağırlık okuyup 12 de dile geçtim, kötü olmuştu. Keşke direk dilden devam etseymişim hep.

Dostum bende 11. Sınıfım. Ve açığa geçmek istiyorum. Şu anda gittiğim etütten çok memnunum. Kesinlikşe geçmeni tavsiye ederim. Eğer dershane senin için daha iyiyse. Sonuçta her okul ve her dershane aynı değil. Fakat açığa geçiş zorlaşabilir diyorlar da bende ondan çok korkuyorum.
Açığa geçmemeni tavsiye ederim. 11. sınıfta daha erken. Ben yarı dönem kala açığa geçmiştim 12. sınıfın. Zaten son online sınavlar zamanlarıydı. Şimdi yüz yüze olacak sınavlar ve okuldaki gibi hocalarınla konuşup puan yükseltme yapamazsın açıkta.

Önerin için teşekkür ederim sayısalcı mısın?

Hangi bölüme yatkınsan onu seç. Daha sonra dersler sana işkence gelmeye başlar. Ben eşit ağırlık okuyup 12 de dile geçtim, kötü olmuştu. Keşke direk dilden devam etseymişim hep.

Açığa geçmemeni tavsiye ederim. 11. sınıfta daha erken. Ben yarı dönem kala açığa geçmiştim 12. sınıfın. Zaten son Online sınavlar zamanlarıydı. Şimdi yüz yüze olacak sınavlar ve okuldaki gibi hocalarınla konuşup puan yükseltme yapamazsın açıkta.

Online olamacak mı sınavlar şimdi açıkta?

Hayır artık sınavlar yüz yüze olacak. Online bitti. Ben dil mezunuyum.

Bilgi için sağ ol.

Dostum bir şey soracağım siz 10. sınıftan mı 11 oldun yoksa 11. sınıftan 12 mi oldun anlayamadım da?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı