11. sınıfta sınıfım değişiyor mu?

Darsiere

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Mâlum okulların kapanmasına az bir süre kaldı, ben şu anda olduğum sınıfımdan nefret ediyorum ve hiç memnun değilim.
Sınıfın çoğunluğu eşit ağırlık seçti, ben de dahil.

11. sınıfa geçtiğim zaman, benimle birlikte eşit ağırlık seçenlerle mi kalacağım? Şu anda 10-xx sınıfında okuyorum, seneye 10-zz sınıfında olabilme ihtimalim var mı?

Kısacası aynı kişilerle sınıfta olmak istemiyorum.

Merhaba. Mâlum okulların kapanmasına az bir süre kaldı, ben şu anda olduğum sınıfımdan nefret ediyorum ve hiç memnun değilim.
Sınıfın çoğunluğu eşit ağırlık seçti, ben de dahil.

11. sınıfa geçtiğim zaman, benimle birlikte eşit ağırlık seçenlerle mi kalacağım? Şu anda 10-xx sınıfında okuyorum, seneye 10-zz sınıfında olabilme ihtimalim var mı?

Kısacası aynı kişilerle sınıfta olmak istemiyorum.

Değişmesi mümkün. Ama sınıftakilerle denk düşme ihtimaliniz de var.

İdareye göre değişir bizim okulda bizim sınıf hariç her sınıf ayrılmış ama bizim sınıfın 30 kişisi bizdendi neredeyse ama hoşuna gitmezse müdür yardımcılarına söyleyip sınıfını değiştirebilirsin.

İdareye göre değişir bizim okulda bizim sınıf hariç her sınıf ayrılmış ama bizim sınıfın 30 kişisi bizdendi neredeyse ama hoşuna gitmezse müdür yardımcılarına söyleyip sınıfını değiştirebilirsin.
Normalde ikinci dönem değiştirecektim, ama alışamam diye değiştirmedim. Bu sene kararlıyım, eğer değişmezse idareye danışacağım.

Geri
Yukarı