11. sınıfta tasdikname alınırsa tekrar meslek lisesinde okunur mu?

Format at knk

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
11.sınıfım meslek lisesindeydim ama baktım ki hocalar adil değil sonra tastikname mi aldım açıktan okumaya karar verdim. Bölümüm metal sanırım. Şimdi kayıtlar kapalı sanırım şimdi seneye sadece gene meslek lisesinden mi devam edebilirim? Misal sağlığa filan gidemem mi ya da açıktan okursam gene 11. sınıftaki ayni şeylerden mi sınav olurum?

Anladıgım kadarıyla kayıt tarihleri bittiği halde açık liseye geçmişsiniz ve tekrar okula dönemiyorsunuz doğal olarak. Keşke AÖL kayıtlarını takip etseymişsiniz. Seneye de AÖL üzerinde size verilen krediden devam edersiniz. Diğer liselere geçebilmek için okul kayıtları basladıgında gidip okul idaresiyle konuşman lazım. Ona net bir şey söyleyebilmemiz mümkün değil.

Anladıgım kadarıyla kayıt tarihleri bittiği halde açık liseye geçmişsiniz ve tekrar okula dönemiyorsunuz doğal olarak. Keşke AÖL kayıtlarını takip etseymişsiniz. Seneye de AÖL üzerinde size verilen krediden devam edersiniz. Diğer liselere geçebilmek için okul kayıtları basladıgında gidip okul idaresiyle konuşman lazım. Ona net bir şey söyleyebilmemiz mümkün değil.

Hayır açık öğretime geçmedim daha kayıtlar kapalı galiba şu an aldım tasdikname yi boşta duruyorum.

Geri
Yukarı