11 yıllık 500 GB SSHD CrystalDiskMark sonuçları

emirh4nn

Hectopat
Daha fazla  
1709915069341.png

1709915115055.png

Hep işletim sistemi olarak kullanıldı başlarda Windows 8.1 sonralarda Windows 10 Pro sürümü kullanıldı. Diğer 250 GB da fotoğraf video dosyalar bulunmakta. Yakında 500 GB SanDisk Ultra 3D kullanılacak bu da DVD kutusuna takılacak. Durum sizce nasıl? Artık depolama olarak kullanılabilir mi?

Eki Görüntüle 2135864

Eki Görüntüle 2135866

Hep işletim sistemi olarak kullanıldı başlarda Windows 8.1 sonralarda Windows 10 Pro sürümü kullanıldı. Diğer 250 GB da fotoğraf video dosyalar bulunmakta. Yakında 500 GB SanDisk Ultra 3D kullanılacak bu da DVD kutusuna takılacak. Durum sizce nasıl? Artık depolama olarak kullanılabilir mi?

Resim, video ve bazı düşük boyutlu ve basit oyunlar için kullanılabilir.

Okuma yazma hızları oldukça düşük geldi bana. HDD ye low level format atın tamamen pırıl pırıl olsun sonra bir daha hız testi yapın. Oyun vs. yüklemeyecekseniz bu hızlarda depo olarak kullanılabilir.

Okuma yazma hızları oldukça düşük geldi bana. HDD'ye Low level format atın tamamen pırıl pırıl olsun sonra bir daha hız testi yapın. Oyun vs. yüklemeyecekseniz bu hızlarda depo olarak kullanılabilir.

Hocam SSD'ye geçiş yaptıktan sonra sizin programı kullanabilir miyim?

Tabi ssd ye geçtikten sonra güzelce temizleyip kendine gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bad sector olup olmadığını hdtune uygulaması ile test edebilirsiniz. Bad sector tamir olmaz, düzelmez ancak yazılımlar ile o kısımlar devre dışı bırakılabiliyor.

Quick test yaparsanız saniyeler içinde tamamlanıyor, yavaş değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı