Steam 110 dakika oynanan oyun iade edilemiyor

YTSBG

Zeptopat
Daha fazla  
Dün itibarıyla Steam'den Pro Soccer Online aldım daha önce alıp iade etmiştim kendimce nedenlerden dolayı. Şimdi bir daha iade etmek istiyorum dün akşam iade talebi başlattım fakat bu saat oldu hala cevap veren yok ama hiçbir Steam iade koşulunu ihlal etmiyorum. Ne yapabilirim?

Ne gibi bir cevap geliyor iade edilmediğine dair? Birkaç gün sürebilir iadesi ayrıca.

Dün itibarıyla Steam'den Pro Soccer Online aldım daha önce alıp iade etmiştim kendimce nedenlerden dolayı. Şimdi bir daha iade etmek istiyorum dün akşam iade talebi başlattım fakat bu saat oldu hala cevap veren yok ama hiçbir Steam iade koşulunu ihlal etmiyorum. Ne yapabilirim?

Cevap gelmesini bekle 2 gün içinde geliyor. Kurallara göre 120 dakikayı geçmediğin için iade etme hakkın var.

Ne gibi bir cevap geliyor iade edilmediğine dair? Birkaç gün sürebilir iadesi ayrıca.

Hocam bir şey demiyor da bayağı bir uzun süre oldu iade talebini dün 19 gibi başlattım hala onaylanmadı.

Olay zaten burada para iadesinin gelmemesi değil iade talebinin onaylanması.

Bu sıralar gecikebiliyor. Bir süre daha bekleyin. Aradan 3 gün gibi bir süre geçiyor ise desteğe yazın.

Geri
Yukarı