110 TL Mikrofon önerisi

Gristal

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 113 TL bütçem mevcut. YouTube'da içerik üretiyorum. Şu ana kadar bimden aldığım bir mikrofonla idare ettim fakat artık yetmediğini fark ettim. Bu fiyata önerebileceğiniz en iyi mikrofon nedir?

incehesap cuma günleri gaming geceleri oluyor orda james donkey 710 130 tl oluyor mikrofonu çok kaliteli kulaklıkta bi o kadar ondan kaliteli tavsiye ederim kullanıyorum kulagımı hiç ağrıtmıyor
incehesap cuma günleri gaming geceleri oluyor orda james donkey 710 130 tl oluyor mikrofonu çok kaliteli kulaklıkta bi o kadar ondan kaliteli tavsiye ederim kullanıyorum kulagımı hi

bunu pek önermiyorlar
incehesap cuma günleri gaming geceleri oluyor orda james donkey 710 130 tl oluyor mikrofonu çok kaliteli kulaklıkta bi o kadar ondan kaliteli tavsiye ederim kullanıyorum kulagımı hiç ağrıtmıyor
incehesap cuma günleri gaming geceleri oluyor orda james donkey 710 130 tl oluyor mikrofonu çok kaliteli kulaklıkta bi o kadar ondan kaliteli tavsiye ederim kullanıyorum kulagımı hi
Kulaklık değil sadece mikrofon istiyorum

Ben yaka mikrofonu kullanıyorum. Gayet memnunum dip ses sıfır cızırtı sıfır ve en güzel tarafı 6 metre kablosu var. Ürün fiyatına göre çok kaliteli.

.

Bunu kullanıyorum.https://www.hepsiburada.com/trust-20378-mico-usb-mikrofon-p-MUSICBT210098002?magaza=Meber%20Bili%C5%9Fim&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=Cj0KCQjws_r0BRCwARIsAMxfDRg17hrj_NTGA-wyZ2aOd4ForGDm5Rqdlp5lFhrncEUzPvz37U3cptQaAr3MEALw_wcB

Boya M1 var o nasıldır?

Mikrofon herkes tarafından farklı değerlendirilen bir ürün. Kullanmadığım ürün hakkında başkalarının yorumlarına pek aldırmıyorum. Dip sesin ne olduğunu bilmeyen adam ürün hakkında süper diye yorum yapabiliyor. O yüzden sadece kullandığım ürünü tavsiye edebiliyorum. Bundan önce 4 tane 40 liralık mikrofonu aldığım gün çöpe attım. Sonra bu markayla tanıştım. Dediğim gibi oldukça memnunum. Bu arada Snopy markasına hiçbir üründe bulaşma derim.

Mikrofon herkes tarafından farklı değerlendirilen bir ürün. Kullanmadığım ürün hakkında başkalarının yorumlarına pek aldırmıyorum. Dip sesin ne olduğunu bilmeyen adam ürün hakkında süper diye yorum yapabiliyor. O yüzden sadece kullandığım ürünü tavsiye edebiliyorum. Bundan önce 4 tane 40 liralık mikrofonu aldığım gün çöpe attım. Sonra bu markayla tanıştım. Dediğim gibi oldukça memnunum. Bu arada Snopy markasına hiçbir üründe bulaşma derim.
Peki o kullandığınız mikrofonda herhangi bir ses kartı kullanıyormusunuz ? Eğer dediğiniz gibi herhangi bir cızırtı ve dipses söz konsuu değilse alacağım.

Geri
Yukarı