1100 Dolara Kadar Oyun Laptobu Önerisi

ItsYusaK

Kilopat
Yer
KKTC, Girne
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar,
3800 TL-1100 Dolara kadar Amazon.com üzerinden F/P oranı yüksek ve ileride geliştirmeye müsait bir oyun bilgisayarı arıyorum. Yurt dışında yaşadığım için ürünü dolar kuru üzerinden ve Amazon.com'dan alacağım. Bu nedenle yurt dışı siteleri üzerinden öneride bulunursanız sevinirim. Benim aklımda Acer Aspire VX 15 modeli var. Şu anda Amazon.com'da indirimde ve 999 dolara alabiliyorum. Sizce fiyatını hak eder mi? Daha iyi modeller bulunabilir mi? Teşekkürler.
Edit: Bu ürünü buldum sizce bu nasıldır? 970M mi güçlüdür yoksa 1050TI mı?

Son düzenleme:
Oyun performansı olarak 1050Ti daha iyidir. Tavsiye olarakta şunu öneririm. Link
Edit: Attığınız bilgisayarın özellikleri de gerçekten güzel ama Acer'in soğutma veya kullanılan bileşenleri hakkında çok bilgi sahibi değilim.

Oyun performansı olarak 1050Ti daha iyidir. Tavsiye olarakta şunu öneririm. Link
Edit: Attığınız bilgisayarın özellikleri de gerçekten güzel ama Acer'in soğutma veya kullanılan bileşenleri hakkında çok bilgi sahibi değilim.
Açıkçası benim için taşınabilirlik ön planda. Zaten GTX750TI'lı sistemimi satıp geçiş yapacağım ancak bu attığınız bilgisayarı estetik açıdan kaba buldum. Biraz da göze hitap etmesi benim için önemli unsurlardan. Sanırım Acer'ı tercih edeceğim. Teşekkürler...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı