1100 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
1100
Merak etme fiyatının hakkını veren bir kart
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
CS:GO
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
GTA 5 (ben orta ayarlar dedim ama en yüksek ayarlarda 60 FPS veriyormuş)
LoL (LoL'de biraz abartmışım ama 200 FPS'de iyi bir değer)
LoL oyunu hariç bu değerleri alamazsınız. Driver ve güncelleme farkları var.

Gayet iyi bir kart ve RX 550'yi her oyunda ezer ve işlemcisi videodakinin daha iyisi daha yüksek değerler alacaktır.
Yanlış bilgi, RX550 ile kıyaslanamaz. Eski videolara göre yorum yapıyorsunuz bilginizi tazeleyin. 2021 Driverları ile RX550 GT1030dan çok çok daha iyi. Testler ortada, yanlış bilgiyle manipüle etmek yerine açın bakın araştırın.

Yanlış bilgi, RX550 ile kıyaslanamaz. Eski videolara göre yorum yapıyorsunuz bilginizi tazeleyin. 2021 driverları ile RX550 GT1030'dan çok çok daha iyi. Testler ortada, yanlış bilgiyle manipüle etmek yerine açın bakın araştırın.

Dedikleriniz doğru ancak ben şahsen NVIDIA varken AMD tercih etmeyi doğru bulmuyorum.

Neden aynı değerleri almaz anlamadım da anlatirmisin
Dostum GT1030 eski bir kart RX550 daha güncel. Arkadaş eski videolar atmış. Oyunlar güncelleme aldığı için artık o FPS değerlerini vermez. RX550'nin 2021 güncellemeleri taş gibi. GT1030'dan çok daha iyi (64bit versiyonu hariç onlar eşit).

Yanlış bilgi, RX550 ile kıyaslanamaz. Eski videolara göre yorum yapıyorsunuz bilginizi tazeleyin. 2021 driverları ile RX550 GT1030'dan çok çok daha iyi. Testler ortada, yanlış bilgiyle manipüle etmek yerine açın bakın araştırın.

driver'larının güncel olması bir şey değiştirmez kart güçlü oladıkça.

Yeni konular

Geri
Yukarı