1100 TL kulaklık, fare ve klavye öneririsi

Bütçe
1100
@Liberte Sergen Bizzat Rampage Hectora RH1 kullanıyorum 1 seneyi aşkındır. Her hangi bir sorun görmedim üstelik bayağı bir düşürdüm. Teknik Servisine bakmam henüz mümkün olmadı ama gönderen arkadaşlarım var sorunsuz kısa sürede teslim ediyorlar. Ürün iyi olduktan sonra distribütör yahut marka önemli değil.

Linçlenicem ama olsun.:D Ben 1 yıldır 80 liraya aldığım sıfır Rapmage KB-R73 klavyeyi kullanıyorum. Hiç sorun yaşamadı.

Olabilir hocam ama %80 kısım sorun yaşıyor, neden linçleyelim?

@Liberte Sergen Bizzat Rampage Hectora RH1 kullanıyorum 1 seneyi aşkındır. Herhangi bir sorun görmedim üstelik bayağı bir düşürdüm. Teknik Servisine bakmam henüz mümkün olmadı ama gönderen arkadaşlarım var sorunsuz kısa sürede teslim ediyorlar. Ürün iyi olduktan sonra distribütör yahut marka önemli değil.

Kötü bir marka ve kötü bir servis sorun yaşarsanız hiçbir şey olmuyor ürün sorunlu geldi iade almadılar garanti de 1 hafta sonra geri yolladı yine aynısı oldu, siz Rampage gibi dandik marka alabilirsiniz ama önermeyin.

@Liberte Sergen Bizzat Rampage Hectora RH1 kullanıyorum 1 seneyi aşkındır. Her hangi bir sorun görmedim üstelik bayağı bir düşürdüm. Teknik Servisine bakmam henüz mümkün olmadı ama gönderen arkadaşlarım var sorunsuz kısa sürede teslim ediyorlar. Ürün iyi olduktan sonra distribütör yahut marka önemli değil.

Ben de 3 senedir Everest mouse kullanıyorum, hiç sorun da yaşamadım ama bu önereceğim anlamına gelmiyor.

Kraken T.E. yerine Mpow Air Pro nasıl olur?

İncelemeleri var forumda, benim bir bilgim yok ama bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı