1100 TL Oyuncu kulaklığı önerisi

Anonim50

Femtopat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar. Oyuncu kulaklığı alacağım. Ama hangi kulaklığı alsam bilmiyorum. Bana kulaklık önerir misiniz? Sadece 2 şey istiyorum. Bembeyaz olsun ve fiyatı en fazla 1100TL olsun. (en çok önerilen 3 kulaklıkla bir anket yapacağım. Yazan herkesin katılmasını isterim açıkçası.) Şimdiden teşekkürler :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Beyaz adam akıllı kulaklık yok bütçeniz dahilinde.

Şu var ancak morluklar sıkıntı olur mu sizin için? H2002D modeli için anakartınızdaki ses kartının iyi olması gerekiyor, anakartınız ne?

Herkese iyi akşamlar. Oyuncu kulaklığı alacağım. Ama hangi kulaklığı alsam bilmiyorum. Bana kulaklık önerir misiniz? Sadece 2 şey istiyorum. Bembeyaz olsun ve fiyatı en fazla 1100TL olsun. (en çok önerilen 3 kulaklıkla bir anket yapacağım. Yazan herkesin katılmasını isterim açıkçası.) Şimdiden teşekkürler :D

Mor bozmazsa bu fiyat aralığında bu var.

Hocam uzun ömür ve performans istiyorsaniz bütçeyi biraz yükseltin bence.

Mor bozmazsa bu fiyat aralığında bu var.

H2002D'yi herkese önermeyin hocam, konu sahibinin ses kartı iyi ise almalı bunu. Değil ise almamalı.

Beyler sıkıntı değil bütçemi yükseltebilirim az çok . anakartım ASRock H110 Pro BTC+

Mor bozar bembeyaz set diziyorum bir yerlerinde grilik bile yok ama biliyorum zamanında Havit Gamenote 2033D ile kıyaslamıştım sonra H2002D'yi almaya karar vermiştim ama beyaz set dizmeye başlayınca almaktan vazgeçmiştim.

Hocam uzun ömür ve performans istiyorsaniz bütçeyi biraz yükseltin bence.
Hadi kimse başka kulaklık önermedi :D anakart o kadar kötü olamaz bence :D bütçeyide artırırım 1600'e falan.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı