1100 TL'ye kadar kasa önerisi

c4dillaK

Decapat
Başlıkta da okuduğunuz gibi 1100 TL bütçem var ve bir kasa almak istiyorum. Kasada aradığım özellikler: Kesinlikle ve kesinlikle fan arızası çıkartmaması, hava akışının güzel olması, sessiz olması, RGB'siz bir kasa olursa daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son attığım hakkında bir bilgim yok RGB olmazsa daha iyi olur dediğin için ekledim.

Yerinizde olsam fanların sessiz olduğunu garantiye aldığım bir kasa konfigüre ederdim.

Kasanın önüne 2 adet hava alması için 140MM:

Egzoz için 1 adet 120MM:

Kasayla gelen fanları dilersen kasanın üst kısmına havayı dışarı atması için takabilirsin. Seslerinden rahatsız olursan tamamen de çıkarabilirsin.

Bu fiyat bandında genellikle fanları yeterli olmayan kasalar var. 2 adet fan bir kasanın hava akışını rahatlıkla sağlayamıyor maalesef. Attığım fanlar alabileceğin en sessiz ve performanslı fanlardan biri. Kasa da bir o kadar upgrade'e açık. Sıvı soğutma vesaire eklemeye karar verirsen rahatlıkla kullanabilirsin.

Airflow olan modeli almam daha mantıklı değil mi hava akışı daha iyi olacak gibi ama fan eksikliği var sizce 2 fan yeterli mi?
Son attığım hakkında bir bilgim yok RGB olmazsa daha iyi olur dediğin için ekledim.

Be Quiet kasalarında fan çoklayıcı yok sanırsam kullandığım ana kartta da 1 fan girişi var. (işlemciyi saymazsak)

RGB nedir tam olarak acaba?

Işıklı mışıklı bir şeyler oluyor bende tam bilmiyorum ama bana göre değil RGB.

Yerinizde olsam fanların sessiz olduğunu garantiye aldığım bir kasa konfigüre ederdim.

Kasanın önüne 2 adet hava alması için 140mm:

Egzoz için 1 adet 120mm:

Kasayla gelen fanları dilersen kasanın üst kısmına havayı dışarı atması için takabilirsin. Seslerinden rahatsız olursan tamamen de çıkarabilirsin.

Bu fiyat bandında genellikle fanları yeterli olmayan kasalar var. 2 adet fan bir kasanın hava akışını rahatlıkla sağlayamıyor maalesef. Attığım fanlar alabileceğin en sessiz ve performanslı fanlardan biri. Kasa da bir o kadar Upgrade'e açık. Sıvı soğutma vesaire eklemeye karar verirsen rahatlıkla kullanabilirsin.

Corsair'ın 4000D airflow modelini alsam ve şu an kullandığım kasada ki 3 fanı geçici bir süreliğine taksam fanların uyuşmazlığı gibi bir sorun olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı