1100 TL'ye kadar kulaklık önerileri

Koymuş hocam. Galiba siz görmediniz.

Diğer modelleri bilmiyorum ancak HyperX Cloud II, Takstar Pro 80`i temel alıyor ve Takstar Pro 82 de 80`in yerine geldi. Cooler Master MH751 ve MH752 de Pro 82 ile bazı farklar dışında aynı kulaklıklar. Bu farklılıklardan biri de Takstar Pro 82`nin mikrofonunun olmaması, ses kaydedebilmek için harici bir mikrofon veya mikrofonlu tip kablo kullanmanız gerekecek.

Böyle şeyler oneriyorsunuz maksimum 2 hafta sonra aslında bu çok kötü bla bla diyorsunuz.
Drop Plus misali.

Diğer bilgisayarımda onun MPOW isimli varyantını kullanıyorum, kablosuz performansından memnun olsam da Bluetooth bağlantısı yapılamadığını belirtmeliyim.
Nintendo Switch'e bağlamak için istiyor hocam. Dock'una bağlayıp kablosuz olarak kullanmayı düşünüyor. Bluetooth olunca bağlanmıyor sanırım.

@87546'ün dediğine göre Fury X'in tamamen aynısı değil. İçinden ses kartı da çıkmıyor fakat kablosuz performansının iyi olacağı kanaatindeyim.

Teşekkür ederim bu modeli de listeye ekledim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…