1100 TL'ye kulaklık önerisi

Ses yonganız pek iyi değil o yüzden ses kartlı bir model almanız en iyisi. Arkadaşların önerdiği blackshark V2 en iyi tercih diyebilirim.

Hocam benim anakartımla aynı para ya da bir iki tık daha pahalı ama ses yongası falan filan her şeyi daha iyi anakart önerir misiniz?

Hocam benim anakartımla aynı para ya da bir iki tık daha pahalı ama ses yongası falan filan her şeyi daha iyi anakart önerir misiniz?

Daha iyi bir ses yongası için en az 1.5k çıkmanız lazım o yüzden istediğiniz biraz imkansız. Daha iyi bir anakart istiyorsanız da ortalama bir bütçe belirterek konu açmanız daha iyi olur.

Daha iyi bir ses yongası için en az 1.5k çıkmanız lazım o yüzden istediğiniz biraz imkansız. Daha iyi bir anakart istiyorsanız da ortalama bir bütçe belirterek konu açmanız daha iyi olur.
Hocam Asus Tuf B660 M Plus Wifi modelinin ses yongası vesaire nasıldır? Bu anakartta kullanmak için kulaklık ses kartlı mı alınmalı?

Hocam ASUS TUF B660 m Plus Wi-Fi modelinin ses yongası vesaire nasıldır? Bu anakartta kullanmak için kulaklık ses kartlı mı alınmalı?

Ses yongası arkadaşın anakartındaki gibi klasik ALC897 yani piyasadaki giriş seviyesi kulaklıkları asgari düzeyde anca beslemeye yetecek bir ses yongası. Ses kartlı modeller çoğunlukla daha iyi olacaktır.

Ses yongası arkadaşın anakartındaki gibi klasik ALC897 yani piyasadaki giriş seviyesi kulaklıkları asgari düzeyde anca beslemeye yetecek bir ses yongası. Ses kartlı modeller çoğunlukla daha iyi olacaktır.
Tamam o zaman ben de BlackShark V2 düşünüyordum zaten. Arkadaşa da öneririm dediğim gibi.

Hocam şu an Amazon da HyperX Cloud Core Wireless 1050 TL'ye var da sizce alınır mı?

Geri
Yukarı