11000-12000 TL Aralığında Sistem Toplama

Freesync olarak buna bakabilirsin. Tercihin o yönde olacak ise

• Geniş ekran arıyorsanız bunu öneririm. Samsung LC49HG90DMMXUF 49" 1ms (2xHDMI+Display+mDisplay) Fiyatı
  • Tek eksik yanı FreeSync özelliği diğer tüm özellikleri istediğiniz gibi. FreeSync olması da sorun teşkil etmediğini belirttiniz. Bütçesinizi 2 kattan fazla arttırıp bunu alabilirsiniz.
  • Dediğim gibi sizin bütçenize en iyi monitör viewsonic F/P olan ürünü. Tabi sadece öneri sonuçta yine kullanacak olan sizsiniz.

Valla en son ASUS Rog Swift pg348q alacağım heralde :D çizdim kafayı iyice araştıra araştıra. Vatan' a gidip bakacağım haftasonu dediklerinizin hepsini not aldım, teşekkürler.

@Oreki @SistemDelisi

Son düzenleme:
2K monitöre 6000 lira vermek akıl karı iş değil 100Hz olması da ayrı kötü. (n) Sistem darboğaza girecektir. Sizin sisteminiz en az 100-150 arası alırken. 144Hz altı seçmek akıl karı değil :lanet:

6000 i gözden çıkaracaksan 4K UHD almalısın. Asus ProArt PA329Q 32 5ms 4K UHD HDMI DP mDP Usb Hoparlör RGB 10Bit Profesyonel IPS Monitör

Alternatif Dell UP3216Q 31.5" 6ms (HDMI+Display+mDisplay) 4K UHD OPS Fiyatı

• Youtube Zotac 1080 Tİ Extreme i7 8700k yazarsanız milyonlarca 4K UHD değerleri var. Size rehber olabilir.

2K monitöre 6000 lira vermek akıl karı iş değil 100Hz olması da ayrı kötü. (n) Sistem darboğaza girecektir. Sizin sisteminiz en az 100-150 arası alırken. 144Hz altı seçmek akıl karı değil :lanet:

6000 i gözden çıkaracaksan 4K UHD almalısın. Asus ProArt PA329Q 32 5ms 4K UHD HDMI DP mDP Usb Hoparlör RGB 10Bit Profesyonel IPS Monitör

Alternatif Dell UP3216Q 31.5" 6ms (HDMI+Display+mDisplay) 4K UHD OPS Fiyatı

• Youtube Zotac 1080 Tİ Extreme i7 8700k yazarsanız milyonlarca 4K UHD değerleri var. Size rehber olabilir.
Ultra Wide screen de seçenekler arasında olabilir , internetten bakınca güzel gözüküyordu, yakından henüz bakamadım gerçi. ultra wide screen olarak 4k yok mu peki hiç ?

@SistemDelisi @Oreki

@Oreki @SistemDelisi sen önermiştin bunu yanlış hatırlamıyorsam ?
LG 34UC79 34” 1ms (HDMI+Display) WQHD Oyuncu IPS Monitör bu monitör son kararım oldu sizce nasıl ?

Son düzenleme:
2560x1080 FHD o monitör. Ben böyle bir monitör önermedim. Almak istiyorsan alabilirsin ama bence kalitesiz bir monitör o sistem için.

-Yalnız bu monitör de ateş ediyor : LG 34UC79 34” 1ms (HDMI+Display) WQHD Oyuncu IPS Monitör Fiyatı Ama G-Sync özelliği olmadığı için fiyatı düşük tabi. Ama diğer tüm özellikleri bir harika.

• Özellikleri: 34 İNÇ ekran, IPS Panel ve 144Hz, 2K ekran, 1Ms tepki süresi ekstra bir de Curved Ekran. Alınabilir bence bu monitör.
Yukarıdaki mesajı 8 Şubatta önermişsin o yüzden sordum hocam iyi midir diye ? Önermiyorsan ok

Zamanın şartlarına göre 8 şubatta demiş olabilirim. Şu an o sisteme o monitör gitmez. Ordaki 1080 detayını kaçırmışım 2K ekran değil benim hatam özür diliyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı