11000-12000 TL Aralığında Sistem Toplama

620 TL 2TB HDD için aşırı pahalı yarı fiyatına alınabilir. Kasa olarak H440 biraz eskilerde kaldı. Aynı paraya daha güncel bir kasa tercih etsen iyi olur.
128 mb cache için uygun geldi bana sizin önerdiğiniz 64 mc cache

O değil viewsonic 2K olan :D 3360 TL olan dedim o monitör 3360 TL mi :eek:

Biraz bütçe zorlanıp Corsair Crystal 460X Midi-Tower Siyah Bilgisayar Kasası CC-9011101-WW - Nanokatalog alınabilir. 715 ₺
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dell S2417DG 23.8" 1ms 165Hz (HDMI+Display+4xUsb3.0 ) G-Sync Fiyatı (1850 TL) Tek eksik yanı TN panel olması. 3000 TL bütçenizin altında oluyor anca TN panel alırsanız. (Kesinlikle önermiyorum) Bütçe 3000 olduğu için mecbur koydum.
1850 Monitör ve Kasa 715 Toplam 2565 TL ediyor. Monitörü bu tercih edersen 1150 TL kalıyor.
Alternatif kasa önerim: Corsair Graphite 780T Full Tower ATX Beyaz Kasa Fiyatı (1100 TL)
Toplam böyle 2950 TL olur. Bütçenizi aşmadan böyle oluyor. Bu kasa efsane yalnız. Büyük kasa seviyorsan düşünebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

bütçe oldu zaten 20000 nerdeyse ,monitör olarak Viewsonic tamam gibi ama aklım hala ultrawide monitörlerde kaldı biraz :D Zalim adam 1100 tl kasa önermişsin :D :D

Kasa olarak uygun fiyat klasmanında en iyi kasa Enthoo Pro M TG'dir. Ama maalesef kasa adeta kara borsaya düştü desek yeridir. Size önerim Carbide Clear 400C bakın. 460X ile aralarındaki tek fark önde RGB'li fan olması. Enthoo Pro M TG bulursanız direkt alın.

Kasa olarak uygun fiyat klasmanında en iyi kasa Enthoo Pro M TG'dir. Ama maalesef kasa adeta kara borsaya düştü desek yeridir. Size önerim Carbide Clear 400C bakın. 460X ile aralarındaki tek fark önde RGB'li fan olması. Enthoo Pro M TG bulursanız direkt alın.
Corsair H115i ile uyumlu önerdiğiniz kasa herhalde değil mi ? Yanlış bilmiyorsam 140 mm x 2 boşluk gerekiyor. Bilmediğim için soruyorum.

@onurcancelep, konudaki arkadaşlar Dell S2716DG 27" 1ms (HDMI+Display) QHD G-Sync Oyuncu Fiyatı linkteki monitörü aldığını söylediler. Ben de düşünüyorum aynı monitörü daha doğrusu iki monitör arasında kaldım. Monitör hakkında biraz bilgi verebilir misin ?

Valla 5 yıl 19 inç kullandım henüz yeni alışıyorum ben aldım ama Dell almadım ki viewsonic xg2703-gs aldım ben İtopya mağazasından aldım. İmzadaki sistemi yeni topladım 1 hafta önce kurdum kullanıyorum 13500e geldi toplam

Valla 5 yıl 19 inç kullandım henüz yeni alışıyorum ben aldım ama Dell almadım ki viewsonic xg2703-gs aldım ben İtopya mağazasından aldım. İmzadaki sistemi yeni topladım 1 hafta önce kurdum kullanıyorum 13500e geldi toplam
Yanlış yönlendirme oldu o zaman. İkinci tercihim sizin monitörünüzdü uygunsanız o monitör hakkında bilgi verebilir misiniz ?

Ceyhun naptın son olarak sistemi?
Bu monitör önerim. Yeni gördüm. Almadıysan hala, inceleyebilirsin. ViewSonic XG3240C 32" 4ms(HDMI+Display) 144Hz Kavisli Oyuncu Fiyatı
32 İNÇ ve Cırved bu tarz istiyorsun. Büyük ve Cırved ekran. VA panel bu TN panelden bin kat iyidir. IPS bir altı sadece ama IPS kadar güzel görüntü sağlar. Bir de diğer eksi yanı FreeSync olması. Ona da sen takılmıyorsun.
Buda kasa önerim: Cooler Master Cosmos C700p Full Tower Kasa GittiGidiyor'da 267298467
Sana dokunmaz bu ikisi bir günlük çerez paran :D

Ceyhun naptın son olarak sistemi?
Bu monitör önerim. Yeni gördüm. Almadıysan hala, inceleyebilirsin. ViewSonic XG3240C 32" 4ms(HDMI+Display) 144Hz Kavisli Oyuncu Fiyatı
32 İNÇ ve Cırved bu tarz istiyorsun. Büyük ve Cırved ekran. VA panel bu TN panelden bin kat iyidir. IPS bir altı sadece ama IPS kadar güzel görüntü sağlar. Bir de diğer eksi yanı FreeSync olması. Ona da sen takılmıyorsun.
Buda kasa önerim: Cooler Master Cosmos C700p Full Tower Kasa GittiGidiyor'da 267298467
Sana dokunmaz bu ikisi bir günlük çerez paran :D

Monitör olarak Viewsonic XG2703-GS modelini alıyorum bu hafta içi siparişini veriyorum .
Kasa da (1) NZXT S340 Elite ya da (2) Phanteks P400 S aliyorum onun da siparişini bu hafta içi veriyorum. İşlemci soğutucuyu Corsair H115i yaptığım için biraz daha araştırmak istedim, sonuçta 280mm desteği lazım :)

Acelen yok ise eğer Gtx 2080'i bekleyebilirsin bence.

Ekran kartını ASUS Rog Strix GTX 1080 ti OC olarak almıştım

Kasa olarak Thermaltake View 22 TG ATX Mid Tower Siyah Kasa alındı, 2-3 haftaya full montajlı halini paylaşacağım :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar Beylikdüzü, avcılar ya da küçükçekmece taraflarında montaj yapan firma biliyor musunuz, bütün parçalar tamam montajı kaldı sadece. Önerileriniz varsa bekliyorum.
@DiamondMines @SistemDelisi @xenor. @Ali Çiçek @CJack60 @Erol KETHÜDA @Oreki @Equi @Eric Sanchez

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı