11000 TL Gaming laptop önerisi

Güle güle kullanın, 11400h 3050 Ti olan model mi?

Sağ olun hocam, evet o model.

Hocam TUF mağzada inceledim güzel PC hayırlı olsun ama 75Watt 3050 ve 3050 Ti 75Watt var. Ama pil ömrü gerçeten iyi ama ekranı nasıl bilmiyorum.
Hafif ve tarz sahibi bir PC.

Evet hocam bunları arkadaşımla enine boyuna yatırdık, victus en büyük rakibiydi. TUF hem kalite hem de RAM ile baskın geldi. 1 hafta için siparişi geçeceğiz, eğer farklı b alternatif çıkarsa ona da bakarız bu süre zarfında.

Sağ olun hocam, evet o model.

Evet hocam bunları arkadaşımla enine boyuna yatırdık, victus en büyük rakibiydi. TUF hem kalite hem de RAM ile baskın geldi. 1 hafta için siparişi geçeceğiz, eğer farklı b alternatif çıkarsa ona da bakarız bu süre zarfında.

Hocam linkini atabilir misiniz? Merak ettim. Victus zaten biraz fazla ısınıyormuş.

Siz o modeli 8 GB RAM var diye elememiş miydiniz? Kendiniz mi takmaya karar verdiniz ek 8 GB'ı?

Evet hocam, arkadaşımı ısrarlarım sonucu ikna etmeyi başardım:D

Hocam linkini atabilir misiniz? Merak ettim. Victus zaten biraz fazla ısınıyormuş.

Geceleri 10300 TL.

Evet hocam, arkadaşımı ısrarlarım sonucu ikna etmeyi başardım:D

Geceleri 10300 TL.

Hocam Victus'un değil de TUF'un linkini sordum. Yani alacağınız laptopu sormuştum.

Herhalde bunu alacaksınız.

Hocam Victus'un değil de TUF'un linkini sordum. Yani alacağınız laptopu sormuştum.

Herhalde bunu alacaksınız.

Evet hocam, victusun 4x2 RAM olması işi bozdu. Ki alternatifide yok.

Geri
Yukarı