11000 TL laptop önerisi

Hocam soğutması nasıl.
İyi hocam, düzeltildi sorun. Maksimum 93 görülmüş.
Kaynak;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam servis durumunuz nasıl geçti ya da ekran nasıl bozuldu anlatır mısınız biraz rica ediyorum. Almayı düşünüyorum yarın.

Servis kötü kullanıcı hatası dendi sorun ısınmada ısı panel veya ekranı yakmış tam olarak bilemiyorum.

Amaç sadece oyunsa TUF.
hocam aslında esas amaç solidworks ve diğer CAD ler.
Araştırmalarım sonucunda içindeki 3060 ın en dusuk 3060 ve işlemcinin 4 çekirdek olmasından dolayı darbogaz yaratma ihtimalini gördum. Ama hala fiyat performans eğrisinde çok ust sırada çunku TR de 10k fiyat bandında alınabilicek maks cihaz 1660ti a sahip.

Yarına kadar zamanım var MSi Alpha ile Asus Tuf harici max 11k ya önerilerinize açığım

hocam aslında esas amaç solidworks ve diğer CAD ler.
Araştırmalarım sonucunda içindeki 3060 ın en dusuk 3060 ve işlemcinin 4 çekirdek olmasından dolayı darbogaz yaratma ihtimalini gördum. Ama hala fiyat performans eğrisinde çok ust sırada çunku TR de 10k fiyat bandında alınabilicek maks cihaz 1660ti a sahip.

Yarına kadar zamanım var MSi Alpha ile Asus Tuf harici max 11k ya önerilerinize açığım
Bu o halde, işlemcisi işinizi görür. İçinde 2060'da var.

ASUS hakkında bilgim yok ama gerçekten cezbetti galiba @Radeon RX 5500M biliyordur.

Hocam attığınız Dell olanı ablam kullandı ortalama olarak 1 hafta içinde bilgisayar ısınmaktan ekranı bozuldu 2. attığınızın kasa kalitesi kötü ve ekran kartı bu bütçeye çok kötü 3. attığınızın ekran kartı bu bütçeye çok kötü.
Kardeşim ben napayım 3. cü güzel

Geri
Yukarı