11000 TL sistem toplama

@aytaci09 olmaz ben 3300X ile kullanıyorum bir sorun yaşamadım, 5600X çok daha iyi bir işlemci. Soğutmayı artık sistemi kullandığın zaman anlayacağız, normalden fazla olsa bile çözülmeyecek şeyler değiller.
Soğutma işini araştırdım dostum 5600x stok fanlar çok yetersiz kalıyormuş. Sistem geldiğin de sıcaklık derecelerine bakacağım dedikleri kadar varsa mugen 5 soğutu alacağım yapacak bir şey yok inşallah bu kasaya sığar soğutucu
@aytaci09 olmaz ben 3300X ile kullanıyorum bir sorun yaşamadım, 5600X çok daha iyi bir işlemci. Soğutmayı artık sistemi kullandığın zaman anlayacağız, normalden fazla olsa bile çözülmeyecek şeyler değiller.
@kino dostum bir sistem daha var sıvı soğutucusu vs kasası çok kaliteli sadece işlemciyi 5600x yapamıyorum bütçeden dolayı. sence İşlemciyi 3600 yapsam darboğaz olur mu ve bu sistemi önerir misin ?

Sinerji Gladiator Ryzen 5 3600 16GB 500GB NVMe M.2 SSD RX6600XT [Mert Bayantemur]

Anakartı: Asus Prime B550M-K 4600mhz
SSD: MLD 500GB M300 NVMe Okuma 3300MB-Yazma 3100MB
Ram: G.Skill 16GB(2x8) RipjawsV Siyah 3200mhz
Bunları ekledim sisteme fiyatı 1160 TL oldu nasıl sence

Son düzenleme:
@aytaci09 bu kasa mı kaliteli? H510 tam bir fırındır diğer sistem dururken buna bu para verilmez. Ryzen 5600X ile 3600 arasında ciddi fark var. ASUS Prime da en kötülerden birisidir B550'ler arasında.
Senin sistemi satın alıyorum fan parasını bulduk bir şekilde. Fan olarak ne önerirsin mugen 5 var aklımda bir de ıd colling se 234 var hangisi iyi olur. Mugen sinerji de var ama diğeri yok
Senin sistemi satın alıyorum fan parasını bulduk bir şekilde. Fan olarak ne önerirsin mugen 5 var aklımda bir de ıd colling se 234 var hangisi iyi olur. Mugen sinerji de var ama diğeri yok
gönlüm ıd colling den yana kasaya sığar mı onu bilemiyorum

Güzel bir sistem çıktı ortaya 11.824 TL tuttu değer mi gelince göreceğiz artık :D Sana da çok teşekkür ederim dostum çok sağol

Değecektir. Yalnız soğutucu alıyorsan artık işlemci kısmından tray, fansız yazanı seçebilirsin 60-70 TL düşecektir fiyat.

Yeni konular

Geri
Yukarı