11000 TL'ye kadar hazır sistem önerisi

Jokerzx

Femtopat
Daha fazla  
6600 xt 3060'tan daha iyi bir kart ama DLSS ve RTX istiyorsan 3060 tercih edebilirsin. 3060 DLSS ve RTX özelliği sayesinde benim tercihim olur. Attığın sistemler bu fiyata göre gayet güzel sistemler. Tek önerim ilk sistemi alacaksan SSD'yi kingston A2000 tercih etmen. Gerisi sana kalmış 3060 ve 6600 xt arasında tercih yapmalısın.

6600 XT 3060'tan daha iyi bir kart ama DLSS ve RTX istiyorsan 3060 tercih edebilirsin. 3060 DLSS ve RTX özelliği sayesinde benim tercihim olur. Attığın sistemler bu fiyata göre gayet güzel sistemler. Tek önerim ilk sistemi alacaksan SSD'yi Kingston A2000 tercih etmen. Gerisi sana kalmış 3060 ve 6600 XT arasında tercih yapmalısın.

Siz hangi sistemi önerirsiniz hocam?
Ayrıca oynamayı düşündüğüm oyunlar; GTA 5, Valorant, Fortnite, leagends of leagends ve 2-3 tanede Steam'den oyun alabilirim.

Anakartı değiştir ve bunu al.

Siz hangi sistemi önerirsiniz hocam?
Ayrıca oynamayı düşündüğüm oyunlar; GTA 5, Valorant, Fortnite, leagends of leagends ve 2-3 tanede Steam'den oyun alabilirim.

i5 10400F 2666MHz RAM kilidine rağmen Ryzen 5 3600 ile kafa kafaya hatta bazı oyunlarda öne geçiyor. Oynadığınız oyunlar için bu sistemler oldukça yeterli. Ben tercihimi söyledim zaten sizin artık sadece bu iki ekran kartını araştırıp, içinize sineni almanız.

Hocam niye öyle dediniz 6600 XT, RTX 3060'tan daha iyi diyorlar.

NVIDIA'nın DLSS ve RTX özelliklerinden dolayı öyle söyledim. Ekran kartı konusunda kişisel olarak NVIDIA'ya daha yakınım. Bence birçok oyunda her iki ekran kartının da nasıl performans verdiğine iyice bakıp içinize sinene karar vermeniz daha doğru olur.

Geri
Yukarı