1100TL kasa önerisi

Aynen siz de o yüzden kızgın attınız değil mi😅😅
Ben önerdiğin ürünü beğenmediğim için kızgın attım. Peki ya sen?

Bu kasa birkaç arkadaşımda var çok fazla öneriyorlar. Hiç ısınmıyor, sessiz diyorlar. Siz ne düşünüyosunuz? PSU'su iyi midir? Hava akışı iyi midir?
Kötü. Büyük ihtimalle arkadaşların sallıyor. O kasayla ısı sorunu yaşayan çok gördüm.

Deneyimlediniz mi? Ben de öyle zannediyordum. Ama kullanmadan neden yorum yapıyorsunuz? Kötü yorum da yok hakkında nereden bu konuya vardınız? Kanalda videosu da var. Mis gibi de kasa.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Üstüne de bütçenin biraz altında gayet kaliteli bir kasa öneriyorum gelip burada kızgın atıyorsunuz? İlginç.

Öncelikle banlandığım için anca cevap veriyorum geç cevap için kusura bakma. Yorumumu şu mantıkla düşün, kasanın önündeki plaka yerine tamamen mesh panel koysalardı daha fazla hava akımı sağlanır mı? Muhtemelen cevabın evet olacak. O zaman şunu söyleyiyim kasanın hava akışı iyi olabilir ama "daha" iyi olma şansı varken neden daha az iyi yapmayı tercih etmişler. Açıkçası bazen inceleme yapılırken kötü özellikleri gözardı ediliyor, mesela önü tamamen mesh kasaların ön tarafının mesh olması çok övülürken önü mesh olmayan kasalar yahu burayı niye mesh yapmadınız, mesh olsa daha iyi hava akımı olurdu denmiyor.

Vatan şart ise en iyisi bu galiba.

Bu sistem için 600W yeterli mi? Bilmediğim için soruyorum.

Geri
Yukarı