1100TL kulaklık önerisi

Bütçe
1100 -1200

royttze

Hectopat
Dostlar başlıkta belirttiğim gibi bütçem 1200 - 1100 TL bir miktarda. Kablosuz olması daha iyi olur. 300 TL gibi bir fiyata da mikrofon önerebilirsiniz.

Ben de bunu atacaktım hocam. Önerim kesinlikle Wireless almanız.

o da olabilir ama kablolu da kalıp üst mıdel almanızı tavsiye ederim bütçenizi sonuna kadar zorlayıp arçtis 5 te alabilrsiniz veya açtis 3 alıp kenara para atabilirsiniz (arçtis3 kullanıcısıyım gayet memnunum tavsiye ederim)

Wireless alma sebebim kulaklıklarımın çoğunu hep kablodan kaybediyorum onun için Wireless alıyorum başka öneriniz varsa onlara da bakarım.
o da olabilir ama kablolu da kalıp üst mıdel almanızı tavsiye ederim bütçenizi sonuna kadar zorlayıp arçtis 5 te alabilrsiniz veya açtis 3 alıp kenara para atabilirsiniz (arçtis3 kullanıcısıyım gayet memnunum tavsiye ederim)
biraz pahlı gibi mikrofonu güzel olan bulursam 1400 falan verebilirim

O da olabilir ama kablolu da kalıp üst mıdel almanızı tavsiye ederim bütçenizi sonuna kadar zorlayıp arçtis 5'te alabilrsiniz veya açtis 3 alıp kenara para atabilirsiniz (arçtis3 kullanıcısıyım gayet memnunum tavsiye ederim)

Hocam üst model ama onun da bozulması bir kabloya bakar. Wireless aldığında kablo bozulsa bile AUX alıp kullanabiliyorsun.

Hocam Arctis 1 Wireless sırf kablosuz olduğu için çok pahalı, o fiyata Arctis 5 2019, GSP 300, Logitech G PRO X almak varken parayı çöpe atmak olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı