112'den gelen mesaj

Siz değil de işin içinde bir oyun var gibi.

Benim babam polis ve siberden tanıdıkları vardı. Ben okulda telefonu yakalattım ve babam geldi aldı. Azarlamışlar sinirlenmiş sibere verip telefonun şifresini kırdırtmaya çalışmış. Telefonu aldığımda açtığımda gelen mesaj bu yani olay bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim babam polis ve siberden tanıdıkları vardı. Ben okulda telefonu yakalattım ve babam geldi aldı. Azarlamışlar sinirlenmiş sibere verip telefonun şifresini kırdırtmaya çalışmış. Telefonu aldığımda açtığımda gelen mesaj bu yani olay bu.
Hocam dediğim gibi bildiğim kadarıyla 112 den öyle mesaj gelemez. Ama olayı çözemedim hala. Ya şifreniz kırılıp başka bir numara 112 olarak kaydedilmiş, ama şifre de kırılamaz. İlginç.

Sana crack atmışlar hocam geçmiş olsun.
Mesajı babana göster.
Hocam 112 den mesaj gelemez.
Bir şeyler sakladığımı şüpheli davrandığımı söylüyor. Benim telefonda calculator vardı fotoğraflar oradaydı Instagram simgesi ve ismi konumdu eğer dedikleriniz doğruysa bittim ben.
Neden olmasın, babana sorman gereken şeyi burada topluluğa soruyorsun ve bende sana tavsiye veriyorum.
Şifren kırılmış muhtemelen geçmiş olsun.
Verilerini kopyalamislar muhtemelen. Daha sonra bakmak için.
Babama sordum; telefonu bilgisayara bağlamış ve babam 1 saat sonra gelmiş. Adam babama dvd vericekmiş. Sanırım kırmışlar ve kopyalamışlar.

Bir şeyler sakladığımı şüpheli davrandığımı söylüyor. Benim telefonda calculator vardı fotoğraflar oradaydı Instagram simgesi ve ismi konumdu eğer dedikleriniz doğruysa bittim ben.
Kullandığınız program kaliteliyse fotoğrafları şifrelemiştir. Telefonun kilidi kırılsada o fotoğrafların bulunması zor yani

Troll kokusu alıyorum. Benim bildiğim devlet daireleri B001 yani türk telekom ile çalışıyor. Sonda yazan B002 ve Turkcell'e ait. Aynı şekilde ismi 112 olarak kayıt da edilebiliyor. Çok ilginç açıkçası :D

Troll kokusu alıyorum. Benim bildiğim devlet daireleri B001 yani türk telekom ile çalışıyor. Sonda yazan B002 ve Turkcell'e ait. Aynı şekilde ismi 112 olarak kayıt da edilebiliyor. Çok ilginç açıkçası :D
Turkcell'in bir kısmı Türkiye Varlık Fonu'na ait. O yüzden her iki şirketi de kullanıyor olabilirler.

Geri
Yukarı