1140 TL müzik için kulaklık önerisi

Ben kulaklığı 750 civarında aldım. Şuana kadar öyle bir yaşamadım. Ancak ilerde olmayacak diye birşey yok. Benim kullandığım çoğu üründe bir sürü şikayetler oluyor. Bazılarını yaşasamda bazılarını hiç yaşamıyorum. Ne yazık ki bu tür durumları göz önüne alarak alıyorum.

Ben kulaklığı 750 civarında aldım. Şu ana kadar öyle bir yaşamadım. Ancak ileride olmayacak diye bir şey yok. Benim kullandığım çoğu üründe bir sürü şikayetler oluyor. Bazılarını yaşasamda bazılarını hiç yaşamıyorum. Ne yazık ki bu tür durumları göz önüne alarak alıyorum.

Hocam peki hiç oyun oynadınız mı? Oyunda memnun eder mi? (genelde PUBG oynuyorum)

Hocam ne yazık ki gecik var. Hunt showdown oynarken fark etmiştim. Sonuçta bu oyuncu kulaklığı değil.

Hocam ne yazık ki gecik var. Hunt showdown oynarken fark etmiştim. Sonuçta bu oyuncu kulaklığı değil.
Hatta 239 ms lik bir gecikme var diye biliyorum. Telefonda Oyun modu varmış. Ben bakmadım açıkçası.

Hatta 239 ms lik bir gecikme var diye biliyorum. Telefonda Oyun modu varmış. Ben bakmadım açıkçası.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kulaklığı alırken bu videodan yararlanmıştım.

Son düzenleme:
Hocam ne yazık ki gecik var. Hunt Showdown oynarken fark etmiştim. Sonuçta bu oyuncu kulaklığı değil.

Hatta 239 mslik bir gecikme var diye biliyorum. Telefonda oyun modu varmış. Ben bakmadım açıkçası.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
kulaklığı alırken bu videodan yararlanmıştım.

Teşekkür ederim hocam, bana çok yardımınız dokundu.

Lenovo LP5 öneriririm 6.5 saat süresi var son seste müzik kalitesi de fena değil gecikmesi telefonun samsungsa 0. haricinde denemedim. Bilgisayarda denedim onda da bayağı düşük oyun oynarken sıkıntı çıkarmadı hem de 400 lira gidip bin lira bayılma ileride lazım olacak bu paralar.

Yeni konular

Geri
Yukarı