11400F 1050 Ti sistemde düşük FPS

Helly Hansen

Centipat
Daha fazla  
RAM
Kingston Fury Beast 8gb Ddr4 3200MHZ 2X
SSD veya HDD modeli
Kingston 250 GB A2000 - WD Blue 3,5" 1TB 64MB SAT
Ekran kartı
GTX 1050 TI GAMING X 4G 4GB
Anakart
MSI H510M-A PRO
İşlemci
i5-11400F
Arkadaşlar örnek acisindan bu videoyu paylastim, catisma esnasinda veya genis acilarda anlik FPS düşmesi oluyor bunun sebebi sizce ne olabilir? Sorunun çözümü icin ne gibi testler uygulamaliyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Görüntü ayarlarınızı da gösterir misiniz baştan sona kadar?

Isı değerlerinde herhangi bir problem var mı? Sistem yüksek performans modunda mı?

Birde videodaki FPS düşmesi biraz normal. Birinde mapin tamamına bakıyorsunuz diğerinde mapin dışına.

Isı değerlerinde herhangi bir problem var mı? Sistem yüksek performans modunda mı?

Bir de videodaki FPS düşmesi biraz normal. Birinde mapin tamamına bakıyorsunuz diğerinde mapin dışına.

Evet o durumda normal ama, olmamasi gereken FPS aliyorum catisma esnasinda 130 gibi degerlerin normal olmadigini dusunuyorum.

Çoklu CPU kullanımı açık mı?

Evet acik.

Evet o durumda normal ama, olmamasi gereken FPS aliyorum catisma esnasinda 130 gibi degerlerin normal olmadigini dusunuyorum.

Evet Acik

Aynı işlemciyi kullanıyorum bende az çok bir şeyler söyleyebilirim. 130 değerleri bence de normal değil.
Launch options kısmı dolu değilse şunları bi kopyalar mısın oraya?

+fps_max 0 -nojoy -high -fullscreen +mat_disable_fancy_blending 1 +cl_forcepreload 1 -limitvsconst -forcenovsync +r_dynamic 0 -novid

Bir de videodaki FPS düşmesi biraz normal. Birinde mapin tamamına bakıyorsunuz diğerinde mapin dışına.

Isi degerlerinde bir anormallik yok bosta 36 - oyun ici de normal.

Sogutucu:
ID-Cooling SE-224-XT.

Sanirim bu aralar oyunda bir bug oldugunu fark ettigim bir durum yasadim oyunda genel bir sorunmus bu kod ile sorun cözuluyormus "logaddress_add 1"

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı