11400F için anakart önerisi

Şimdi ben soruma cevap almak istiyorum seçtiğim anakart ve işlemci ile RAM'ler OC olur mu olmaz mı bunu yazsanız yeterli olcak.

Hocam pubg mobile oynuyo musunuz kasma donma var mı?
Pubg Mobile kurulu bir iki defa denedim ama oyunda istediğim gibi bir akıcılık yok sürekli bir kasıntı da yok normal oynanıyor ama yer yer bazen sağa sola bakarken falan hafif titrek ve kasıntılı gibi ekran. Bu işlemci ve ekran kartı ile Youtube de yağ gibi akıyor tarzı videolar ama var ama bende neden yağ gibi akmıyor bilmiyorum. :) Belki de emulatör kaynaklıdır.

Pubg Mobile kurulu bir iki defa denedim ama oyunda istediğim gibi bir akıcılık yok sürekli bir kasıntı da yok normal oynanıyor ama yer yer bazen sağa sola bakarken falan hafif titrek ve kasıntılı gibi ekran. Bu işlemci ve ekran kartı ile Youtube de yağ gibi akıyor tarzı videolar ama var ama bende neden yağ gibi akmıyor bilmiyorum. :) Belki de emulatör kaynaklıdır.
Hocam pubg mobile fps arttırma ayarlarını yaparsanız youtube den ayrıntılı bir şekilde eminim performansınız artar. Birde radeon ayarlarınız önemli. Bende de rx 570 var 10400f almak istiyorum. 1V4 lerde falan kasmaz umarım. Cevabınız için teşekkür ederim.

Hocam pubg mobile fps arttırma ayarlarını yaparsanız youtube den ayrıntılı bir şekilde eminim performansınız artar. Birde radeon ayarlarınız önemli. Bende de rx 570 var 10400f almak istiyorum. 1V4 lerde falan kasmaz umarım. Cevabınız için teşekkür ederim.
Emulator ayarlarını denedim biraz ama ayrıntılı olarak ayar yapmadım doğrudur ona rağmen oyunda kasma yok dediğim gibi yer yer göze batmayan titrek bir yapı var. Youtube üzerinden bir video izlemiştim adamda baya baya yağ gibi akıyor oyun. Ben 10400f işlemciden memnunum özellikle Steam Pubg'de ciddi bir fps artışı yaptı tek sıkıntısı anakart modeline bağlı olarak ram frekanslarını sınırlaması benim anakartta (Msi B460M-A Pro) en fazla 2667 Mhz frekans veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı