11400F ve RX 6600 sistem ne kadar eder?

Yazmayı unuttum hepsi garantili 1 ila 1.5 sene önce almıştım hepsi faturalı.

Şu an RX6600 Ryzen 5 5500 sisteminin fiyatı 14-16k arasında değişiyor. Sizinkinin de garantisi devam ediyorsa halihazırda bence 12K hatta RAM'lerin de 32 GB olması göz önünde bulundurulduğunda 13K falan edebilir.

Ben topladığımda bana maliyeti daha çok oldu belki kurdan dolayı satsam daha çok kar eder sanmıştım ama yanıldım sanırım.

Galiba vazgeçeceğim teşekkür ederim size.

Çok az değil mi az önce Letgo'ya girdim adam 1650 sistemi 14K satıyor. Ben tam bilmiyorum.

Az değil hocam o fiyat. Sizin hayaliniz o sistemi 16-18k ya falan satmaksa unutun o işi. Sizin sistemin Ryzen 5 5500 veya i3 12100F işlemcili sistemleri (yani sizin işlemciden saha iyi olanlar) bile dediğim gibi 14-16 arasına satılıyor. Adam tutup 1650 sisteme 14K yazıyor sonra gören adam diyoki benimki daha iyi o zaman benimki 17k olsun işte serbest piyasa da bu şekilde saçma sapan bir hâl alıyor.

Letgo'ya girdim adam 1650 sistemi 14K satıyor.
Sahibinden'de ışıklı kasaya GT 730 sistem dizip ultra gaming PC diye satmaya kalkıp 10-15K fiyat çeken de var, bu dangalaklara aldırış etmemek lazım. Hiçbir bilgileri yok, kasada ışık varsa iyidir deyip milleti kazıklamaya çalışıyorlar. Ergen avcıları.

Soruya gelirsek, şu an ''sıfır'' olarak RX 6600 sistemleri 13-15K arasına alabiliyorsunuz. 32 GB RAM, B560 anakart ve depolama alanından avantajlarınız var. Kasa ve PSU seçimi kötü olmuş. Öyle bir sistem dizip sertifikasız ucuz güç kaynağı kullanmışsınız.

Sisteminiz alıcı bulursa 13K civarına satılabilir.

Sahibinden'de ışıklı kasaya GT 730 sistem dizip Ultra Gaming PC diye satmaya kalkıp 10-15k fiyat çeken de var, bu dangalaklara aldırış etmemek lazım. Hiçbir bilgileri yok, kasada ışık varsa iyidir deyip milleti kazıklamaya çalışıyorlar. Ergen avcıları.

Soruya gelirsek, şu an "sıfır" olarak RX 6600 sistemleri 13-15k arasına alabiliyorsunuz. 32 GB RAM, B560 anakart ve depolama alanından avantajlarınız var. Kasa ve PSU seçimi kötü olmuş. Öyle bir sistem dizip sertifikasız ucuz güç kaynağı kullanmışsınız.

Sisteminiz alıcı bulursa 13K civarına satılabilir.

Aynen bende ona şaşırıyorum onlar yüzünden benim de aklım allak bullak oluyor diyorum ki bunların bu sistemi bu kadara satıyorsa benimki rahat 18k filan eder zaten o yüzden konu açtım teşekkür ederim. PSU glecek olursak maalesef biraz öyle oldu değiştirmem gerekir mi 1.5 senedir kullanıyorum bir sıkıntı olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı