11400H vs 4800H

4210U'yu refareans göstermedim. Bahsettiğim şey eski işlemciler bile yeni oyunlarda yeterli oluyor ekran kartı yettikçe. Ayrıca 11400h 5600hdan tek çekirdek olarak daha güçlü, 5600h da 4800H'dan tek çekirdekte daha güçlü. Bu da ne oluyor 11400h ın tek çekirdekte 4800H'dan iyi olduğunu gösteriyor. Çok çekirdekte 4800H daha iyi.
R7 görende hemen atlamış 4800H diye. Kimse tek çekirdek, çok çekirdek bakamamış.
Tek çekirdek kısmının tükenmek üzere olduğu ortada iken, 11400H almak hata olur. Ryzen 7 ile alakası yok bu durumun. Her ne kadar İntel 10nm SuperFin ile üretilse de 7nm işlemcileri tercih ederim.

Tek çekirdek kısmının tükenmek üzere olduğu ortada iken, 11400H almak hata olur. Ryzen 7 ile alakası yok bu durumun. Her ne kadar Intel 10nm SuperFin ile üretilse de 7nm işlemcileri tercih ederim.

Intel'in 11. nesili AMD'lerden az ısınmakta.

Yüksek seviyelerde Intel'in yediği throttlellardan da bahsediniz lütfen. 11800H tamam güzel işlemci de altı sarmadı yine aynı rezalet.

Bir arkadaş forumda detaylı inceleme yapmıştı. 5600h ve 11400h ı gayet iyi karşılaştırmıştı tüm testleri ele alarak. Onu araştırıp bulmanızı öneririm. Çoğu konuda 11400h daha mantıklı idi.
Ayrıca 70 derecede neyin throothle ı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İngilizceniz varsa burada tüm mobil işlemcilerin karşılaştırması var. Şahsen ben 11400H derdim.

Bir arkadaş forumda detaylı inceleme yapmıştı. 5600h ve 11400h ı gayet iyi karşılaştırmıştı tüm testleri ele alarak. Onu araştırıp bulmanızı öneririm. Çoğu konuda 11400h daha mantıklı idi.
Ayrıca 70 derecede neyin throothle ı?
İki işlemci de 6/12 ki bahsettiğimiz işlemci 4800H. Kimse kusura bakmasın fanboy olmasam da o derece AMD yanlısıyım bu konuda. AAA oyunlarda 5-6 FPS için 8 çekirdekten vazgeçmem. Siz istediğinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Victus dışında giriş seviyesi cihazlarda 80 derece altında çalıştıran soğutma yok piyasada.

İki işlemci de 6/12 ki bahsettiğimiz işlemci 4800H. Kimse kusura bakmasın fanboy olmasam da o derece AMD yanlısıyım bu konuda. AAA oyunlarda 5-6 FPS için 8 çekirdekten vazgeçmem. Siz istediğinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Victus dışında giriş seviyesi cihazlarda 80 derece altında çalıştıran soğutma yok piyasada.

Sizin dediğiniz olay 6 litre 230bg arabayı 4 litre 400bg arabaya tercih ederime benzedi. Ayrıca Acer Nitro rahatça 80 altı çalıştırıyor.

Sizin dediğiniz olay 6 litre 230bg arabayı 4 litre 400bg arabaya tercih ederime benzedi. Ayrıca Acer Nitro rahatça 80 altı çalıştırıyor.
Türkiyede 11400H ile satılan Nitro yok ki? Victuslara baktım onlar da tükenmişler.

Olay Nitro veya araba motoru değil, verdiğiniz örnek de çok saçma zaten. İntel sevmiyorum ve tavsiye de etmiyorum şu saatten sonra.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı