115-120mm uzunluğunda aşırı hafif mouse önerisi

Bütçe
60-100-200-500-700(?verilir mi)

nopaynohack

Hectopat
Yer
Central, Papua New Guinea
Elim 175'e 95mm ölçülerinde. Kaliteli sensörlü yüksek IPS/G, tüy hafifliğinde ve fiyatlara göre F/P bir mouse önerir misiniz? Maksimum 115-120mm uzunluğunda ve maksimum 35mm yerden yükseklik.

Birinci tutuş şeklim 'claw-palm hybrid' ikincisi 'fingertip'.

Sensör hassasiyeti olarak Razer da V2 ilgimi çekiyor ama kararsızım elime çok mu büyük gelir? Palm yani avuç tutuşuyla tutmak zorunda kalabilirim elimde denemeden nasıl olacağından emin değilim ama, hem büyük hem ağır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir fareye hem 100, hem 700 vermek nasıl bir kafa?

Değer mi değmez mi kararsız kaldım bütçede, değecekse alırım bir tanesini. Bütün konulara aynı mesajı kopyalayıp yapıştırmak nasıl bir kafa?
Mesela önerdiğin Glorious Model D 128 milimetre. Ben konu başlığında yorumda kriterlerimi belirlemişim zaten lütfen bilmediğin öneriler yapma ya da ölçüleri bir araştır ve yorumunda belirt uymadığını.
Hangisinin kaç IPS olduğu zaten belirsiz akakçe linklerinde. Ek olarak da yazmamışsın.
Kendin kullandığın bir ürün diye en iyisi anlamına gelmiyor ki. Belki senin elinin ölçüleri farklı?

Değer mi değmez mi kararsız kaldım bütçede, değecekse alırım bir tanesini. Bütün konulara aynı mesajı kopyalayıp yapıştırmak nasıl bir kafa?
Mesela önerdiğin Glorious Model D 128 milimetre. Ben konu başlığında yorumda kriterlerimi belirlemişim zaten lütfen bilmediğin öneriler yapma ya da ölçüleri bir araştır ve yorumunda belirt uymadığını.
Hangisinin kaç IPS olduğu zaten belirsiz akakçe linklerinde. Ek olarak da yazmamışsın.
Kendin kullandığın bir ürün diye en iyisi anlamına gelmiyor ki. Belki senin elinin ölçüleri farklı?
Hepsinde yeterli sensör var, hepsi rahat ve hafif fareler, kendi kafandan paranoya uydurma, teker teker araştırıp en iyilerini koyuyorum, akakçeden mouse özelliklerine bakmak nasıl bir kafa? İşte bu tartışılır.
Ayrıca ha 120m, ha 128mm.

Son düzenleme:
Hepsinde yeterli sensör var, hepsi rahat ve hafif fareler, kendi kafandan paranoya uydurma, teker teker araştırıp en iyilerini koyuyorum, akakçeden mouse özelliklerine bakmak nasıl bir kafa? İşte bu tartışılır.
Ayrıca ha 120m, ha 128mm.
Teker teker araştırıp en iyilerini koyduysan neden bütün konularda kopyala yapıştır aynı mesajların var ve bu olayın paranoya uydurmakla ne ilgisi var? Farenin özelliklerini mesajda yazmamışsın tamam ama attığın linkde bari özellikler yazsın bilginin kaynağı olarak. Akakçe linki atmak nedir
Başlığı okusaydın ha 120 ha 128 demezdin. 120 bile elime büyük geliyorken. (Palm tutamıyorum..?)

Başlığı oku hocam yine kopyala yapıştır yani ona tamamım. Başlığı okuduktan sonra metin belgesindeki ilgili fareleri elersin öyle kopyalayıp yapıştırırsın kalan fareleri bana. Bunda sıkıntı yok yine yapıştır yani. Öyle fare isteyene aynı link böyle fare isteyene aynı link. Çok ilginç gerçekten. Attığın mesaj sayısı yükselince sana ödül vermiyorlar
Ne kadar fare konusu gördüysem hepsinde 3-5 akakçe linki -sırasına kadar aynı- olan mesajların var. Fanboy olmaya gerek yok objektif şekilde yaptığın araştırmanın sonuçlarını paylaşabilirsin. Bu işler bütçeden ibaret değil. Teknik detay denen birşey var. Verdiğin tavsiyenin linki var ama o tavsiyenin sebebi yok. Şöyle şöyle artıları ondan öneriyorum şöyle şöyle eksileri var yok bilmem 650ips şu kadar santimetre...
Fanboy gibi bu kadar gerilmene gerek yok, eksik yorum yazmışsın eleştiriye açık ol. Sadece linklerden oluşan içi boş mesajlar atma...

Alakasız mesajlar atma, sensör teknik özelliklerı nasıl: gayet yeterli...

Son düzenleme:
Bugün de fanboy olduk, anlıyorum seni fakat dün kardeşimin doğum günüydü, kutladık ve seyahata çıktık, az bilgi verme sebebim budur, benim elim 18 cm, Claw tutuşta 13 cm bile rahatsız etmiyor ki Claw tutuyorsun, her konu da aynı mesajlarım yok, ha benzer fareler gördüysen, ya o fare çok iyidir ya da o bütçe de büyüktür.
Ve ayrıca yaratıcı sana bir beyin vermiş değil mi? Farenin adının yanına rtings yazıp kolay bir şekilde bilgilere ulaşabilirsin.
Ayrıca mesaj sayım ile kopyala yapıştır yapmam da ki 7 farkı bulamadım, inşallah sen bulursun.
Bunlara ulaşmak için süper zeka olmaya gerek yok, ingilizce bilmeye bile gerek yok ki bu senin için sevindirici bir haber.

Bugün de fanboy olduk, anlıyorum seni fakat dün kardeşimin doğum günüydü, kutladık ve seyahata çıktık, az bilgi verme sebebim budur, benim elim 18 cm, Claw tutuşta 13 cm bile rahatsız etmiyor ki Claw tutuyorsun, her konu da aynı mesajlarım yok, ha benzer fareler gördüysen, ya o fare çok iyidir ya da o bütçe de büyüktür.
Ve ayrıca yaratıcı sana bir beyin vermiş değil mi? Farenin adının yanına rtings yazıp kolay bir şekilde bilgilere ulaşabilirsin.
Ayrıca mesaj sayım ile kopyala yapıştır yapmam da ki 7 farkı bulamadım, inşallah sen bulursun.
Bunlara ulaşmak için süper zeka olmaya gerek yok, ingilizce bilmeye bile gerek yok ki bu senin için sevindirici bir haber.
Doğum günü kutlu olsun o zaman ne diyim çok sevindim

Yeni konular

Geri
Yukarı