115 TL'ye oyun önerisi

Anladım, Middle Earth serisine ne dersiniz? İki oyun DLC'ler ile 130 veya 140 TL'ye geliyor.

Hocam hiç duymadım bu oyunu nasıl bir oyun? Diyorum acaba Forza Horizon 4 mü alsam yarın ki indirimi bekleyip. Ya da direkt bugün mü alsam diye kararsızım. Bu arada bütçe arttırma ihtimalim şu anlık yok.

Hocam hiç duymadım bu oyunu nasıl bir oyun? Diyorum acaba Forza Horizon 4 mü alsam yarın ki indirimi bekleyip. Ya da direkt bugün mü alsam diye kararsızım. Bu arada bütçe arttırma ihtimalim şu anlık yok.
LOTR evrenini seviyorsanız bu oyunları da seversiniz. Middle Earth Shadow Mordor oyununda görevler birbirini oldukça tekrar ediyor ancak combat mükemmel hikâye ise kişiden kişiye değişir, ben sevmiştim. Shadow Of War güzel bir devam oyunu özellikle hikâye olarak daha da gelişiyor fakat tekrar etme olayı bu oyunda da mevcut.

LOTR evrenini seviyorsanız bu oyunları da seversiniz. Middle Earth Shadow Mordor oyununda görevler birbirini oldukça tekrar ediyor ancak combat mükemmel hikâye ise kişiden kişiye değişir, ben sevmiştim. Shadow of War güzel bir devam oyunu özellikle hikâye olarak daha da gelişiyor fakat tekrar etme olayı bu oyunda da mevcut.

Yani tekrar eden oyunları genelde sevmem. Bir de LOTR evreni hakkında hiçbir bilgim yok.

Geri
Yukarı