1150 TL oyuncu ekipmanı tavsiyesi

Bütçe
1150tl

Progamer9

Zeptopat
Daha fazla  
1150 TL bütçem var. RGB olursa sevinirim. Klavye 100% olsun. Razer marka dusunuyordum ama vazgectim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam beğenir misiniz bilmem ama şu anda dexim DKA009 marka klavye kullanıyorum fp bir ürün mavi Switch ve MediaMarkt'a 360 TL'ye satılmakta artmışta olabilir.

Su anda dusundugum seri su eger begenirseniz soyleyin lutfen:
Gamepower saber RGB klavye.
Gamepower Ursa.
Gamepower GP700.

Hocam beğenir misiniz bilmem ama şu anda dexim DKA009 marka klavye kullanıyorum fp bir ürün mavi Switch ve MediaMarkt'a 360 TL'ye satılmakta artmışta olabilir.

Bir de dexim marka iyi midir dorun yasadiniz mi?

Bu arade dediginiz klavyeye İncehesap'ta 130 TL diyor yorumlarina baktim biri iyi biri kotu. Bir de ben 1150 TL'ye butun set istedim hala karar veremedim. Lutfen onerinizi soyleyin. 15 gun icinde almak zorundayim.

Mouse olarak da Gamepower icarus ya da ursa sizce hangisi iyidir

Mouse olarak da Gamepower icarus ya da Ursa sizce hangisi iyidir.

😤Lutfen yourumlari internetten bakip arastirmayin 3000 TL klavyeye bile kotu diyorlar😤

Son düzenleme:
Su anda dusundugum seri su eger begenirseniz soyleyin lutfen:
Gamepower saber RGB klavye.
Gamepower Ursa.
Gamepower GP700.

Bir de dexim marka iyi midir dorun yasadiniz mi?

Bu arade dediginiz klavyeye İncehesap'ta 130 TL diyor yorumlarina baktim biri iyi biri kotu. Bir de ben 1150 TL'ye butun set istedim hala karar veremedim. Lutfen onerinizi soyleyin. 15 gun icinde almak zorundayim.

😤Lutfen yourumlari internetten bakip arastirmayin 3000 TL klavyeye bile kotu diyorlar😤

Hocam 130 TL ise direk al. Ben şu an bahsettiğim klavyeyi kullanıyorum ve gayet de memnunum. Hem çok yer kaplamıyor hem de sade ve güzel bir klavye. Ben MediaMarkt'tan aldim 340 TL'ye.

İkinci bir konu açtım mouse için lütfen o konuya da girin

100-250 TL RGB mouse pad önerisi.

Konu adı bu.

Bu arada klavye 700 TL mi ne.

Geri
Yukarı