11500 TL'ye RTX 3060 Ti sistem toplama

Sharkoon?

Model yok sanırım.

Marka değil model üzerinden konuşmak daha doğru.

Power Boost adı altında satılan ama tier A olan PSU da var.

Bu arada "bence" demek çok saçma.
Sharkoon 750 W Gold Zero WPM-GOLDZERO-750W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Bunun yerine 30 TL daha ekleyip bunu ( Cooler Master MWE 750W MPE-7501-ACABW-BEU Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ) almak daha iyi olur.

Sharkoon'un modüler olması beni çok cezbetmişti bu fiyata.
Sistem sizin, para sizin. Şahsen ben olsam Cooler Master alırdım. Sharkoon alacaktım ben de, vazgeçip High Power Performance GD 800W 80+ Gold aldım 700 TL'ye. Bu fiyata bulabilirseniz benimkini tercih edebilirsiniz.

Marka yerine model hakkında konuşman çok daha iyi olur. Sharkoon 'u iyi bir marka olarak biliyorum. Seni bu gün 1 kez daha @RPM 'e bulaştığını gördüm. Sen her şeye kahkaha atan tiplerdensin. Kahkaha emojisi olmasa kendini özetleyemezsin. Senin gibi bir sürüsünü gördüm. Hepsi de senin gibi hiçbir şey bilmeyen kuru sıkı tabancaydı.
Zaten model hakkında konuştum. O model yerine 30 tl verip Cooler Master alırım daha iyi. 11500 TL sistemim olsa güvendiğim markalara emanet ederdim. Kendi sistemimi de az daha Sharkoon'a emanet edecektim sonra vazgeçtim. @RPM 'e başka hangi konuda bulaştım? Bildirimlerimde onunla ilgili bu konu haricinde bir bildirim göremedim çünkü.

Hocam güzel sistem bende bugün böyle bi sistem topladım 1 tane endişem var oda Sharkoon 650W SHP650 V2 yetersiz gelirmi diye topladığım sistem bu
  • Palit GeForce RTX3060Ti GamingPro 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı
  • GeIL 16GB(2x8) Evo X II RGB AMD Edition 3600mhz CL18 DDR4 Ram (GAEXSY416GB3600C18BD)
  • MSI B550M PRO-VDH WiFi 4400mhz(OC) M.2 AM4 mATX Anakart
  • Kioxia 500GB Exceria NVMe Okuma 1700MB-Yazma 1600MB M.2 SSD (LRC10Z500GG8)
  • Ranker Cygnus v2 Siyah Tempered Glass ARGB USB 3.0 ATX Mid Tower Gaming Kasa ryzen5 3600x tercihin iyi olmuş bence

Hangi PSU o? Bazılarında FSP Hydro tehlikeli olarak geçiyor.

Etiket basılmış bir ürün, asıl adı sama Forza:

Tier A.

Yeni konular

Geri
Yukarı