1155 Soket Anakart İçin 300-350 TL Arası İşlemci Önerisi

Yakın performans veriyor. Arkadaşta 16GB server RAM'i var, 300TL'ye satıyor. Xeon alırsanız aklınızda olsun.

Ben sistemimi kökten yeniledim. Şuanda elimde i5 3450 ve 8 gb cl8 1600 mhz ram var. İstersen uygun fiyata verebilirim. Maksat işin görülsün öbür türlü gardropda yatıcak.

Server RAM'inde ECC özelliği var. Bu çoğu masaüstü işlemcileri tarafından desteklenmiyor. Xeon işlemciler server işlemcisi olduğu için destekler. RAM DDR3 ve 2x8GB, 1600MHz'dir.

Server RAM'inde ECC özelliği var. Bu çoğu masaüstü işlemcileri tarafından desteklenmiyor. Xeon işlemciler server işlemcisi olduğu için destekler. RAM DDR3 ve 2x8GB, 1600MHz'dir.
2. ram slotumu dün çalışıyor mu diye test ettim bilgisayar açıldı ve aniden geri kapandı. Ram slotumun içimi kirlenmiştir? Bozuk olduğunu düşünmüyorum. Ayrı bir konu açmama gerek var mıdır?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı