1156 İşlemci fan braketi nereden bulunur?

PİTBULL SAMİ

Kilopat
Yer
Rivia
Daha fazla  
1156 İşlemci fan braketi nereden bulabilirim? İnternet üzerinde Aliexpress dışında hiçbir yerde yok ve Aliexpress'den sipariş edersem eğer en az 1 ay beklemek zorunda kalacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunumu 502 yapıştırıcı ile birlikte braketi yapıştırarak çözdüm, hiç kırılmamış gibi sapasağlam oldu. Benimle aynı sorundan müzdarip olan arkadaşlar için 502 ve benzerleri ile karbonat karışımı yaparak maddeyi daha fazla güçlendirebilir ve kırık bölgeleri yapıştırabilirler. Ama dikkat edin çok yakıcıdır. Yardımcı olmaya çalışanlar için çok teşekkür ederim.

O parçayı bulamazsınız :) Çok aradım emin olun. Aliexpress ve beklemek dışında çözümü yok. Veya çok dandik ve ucuz bir kule tipi 2.el soğutucu alıp intel braketini içinden alabilir ve AMD uyumlu şekilde satabilirsiniz.

O parçayı bulamazsınız :) Çok aradım emin olun. Aliexpress ve beklemek dışında çözümü yok. Veya çok dandik ve ucuz bir kule tipi 2.el soğutucu alıp intel braketini içinden alabilir ve AMD uyumlu şekilde satabilirsiniz.
502 ile tutturdum eskisinden daha sağlam oldu. Şuanlık sorunum çözüldü gibi fakat işlemci braketi kırılmasından alakasız olarak 1.3750 voltajda 4.11 GHZ'de stres testlerinde işlemci 90-95 Dereceleri görüyor. Snowman T6 adında çift 120mm fanlı 6 bakır borulu bir fan kullanmaktayım fakat halen sıcaklıklara mani olamıyorum. Sizin bildiğiniz bir bios mod felan var mıdır ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı