11900K için sıvı soğutma önerisi

Hocam Rog Ryujin düşünüyordum zaten ama memnun kalmayan kişi sayısı oldukça fazla. Asus Rog Strix LC var o da iyi değilmiş. Sanırım Asus Soğutma olayına pek önem vermemiş.
Hocam bizim bakabileceğimiz bir yer var mı? Burada çok model yok ondan pek bir şey diyemiyoruz. Asus, MSI soğutma olayında iyi değil zaten.

Hocam Rog Ryujin düşünüyordum zaten ama memnun kalmayan kişi sayısı oldukça fazla. Asus Rog Strix Lc var o da iyi değilmiş. Sanırım Asus işlemci soğutma olayına pek önem vermemiş. Tabiki tek program üzerinden kontrol çok güzel olurdu. Neredeyse parçaların tamamı Asus Rog ama pekte takıntılı değilim bu konuda.
Hocam Thermaltake, Corsair gibi markala yönelin o zaman. Maalesef ülkemizde çok çeşit yok:/

Hocam bizim bakabileceğimiz bir yer var mı? Burada çok model yok ondan pek bir şey diyemiyoruz. ASUS, MSI soğutma olayında iyi değil zaten.

Buyurun hocam bu siteden bakabilirsiniz.

Hocam Thermaltake, Corsair gibi markala yönelin o zaman. Maalesef ülkemizde çok çeşit yok:/

Hocam ben yurtdışındayım ürün tedariği konusunda pek sorun yaşamıyorum dediğim gibi NZXT için iyi bir marka diyorlar özellikle soğutma konusunda. Corsair'de olabilir tabii sağ olun.

Buyrun hocam bu siteden bakabilirsiniz.

Performans olarak açık ara en iyisi.

Aşık olabileceğiniz bir model.

Bu da gayet yeterli.

360mm en iyi sıvı soğutmalardan:

Görünüş ve soğutma olarak güzel.

Hocam bu ürünlerin fiyatı niye bu kadar uygun ya? Sinirlerim bozuldu. :(

NZXT, Fractal Design markaları da çok başarılı ama Türkiye'de çok olmadığından incelemelerini okumadım, kullanıcı yorumlarını bilmiyorum. :D

Buyurun hocam bu siteden bakabilirsiniz.

Hocam ben yurtdışındayım ürün tedariği konusunda pek sorun yaşamıyorum dediğim gibi NZXT için iyi bir marka diyorlar özellikle soğutma konusunda. Corsair'de olabilir tabii sağ olun.
CoolerMaster MasterLiquid ML360 RGB TR4 Edition All In One Liquid CPU Cooler
nasıl hocam sizce?

Bu da gayet yeterli.

Bu ürünler burada 150-200 lira olsa hepsinden alır her hafta birini kullanırdım :(.

Bu da gayet yeterli.

NZXT, Fractal Design markaları da çok başarılı ama Türkiye'de çok olmadığından incelemelerini okumadım, kullanıcı yorumlarını bilmiyorum. :D
İnceliyorum hocam hemen.
Hocam sanki tasarımı biraz eski kalmış 🤔
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler fakat aklıma bir kere düştü NZXT Z73 almak. Almaya karar verdim an itibarıyla siparişimi verdim.
Ürün elime ulaştı arkadaşlar.
14.40.43.jpeg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı