11Bit studios bundle madness gözükmüyor

Woxel

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an Steam'de 11Bit studios bundle madness var. Almak istiyorum fakat bende gözükmüyor. Sorun benden mi kaynaklı yoksa genel midir?

Türkiye için geçerli değil sanırım. Fiyatlar $ olarrak gözüyor. Ayrıca aramadan girdiğinizde link çalışmıyor tek tek denedim.
Çok üzücü, indirim çok iyiydi almayı çok isterdim :/ Teşekkür ederim.
Bende de. Bende zaten Starter kısmındaki tüm oyunlar olduğundan bu bundle'ın yüzüne bakmam.
Bende sadece frostpunk vardı iyi olurdu almak ama neyse sağlık olsun

Çok üzücü, indirim çok iyiydi almayı çok isterdim :/ Teşekkür ederim.

Bende sadece frostpunk vardı iyi olurdu almak ama neyse sağlık olsun
Bazen fiyatlandırmalarda sorun yaşanıyor, yeni koymuşlar. Bir kaç saat sonra tekrar bakmak lazım düzelirse belki iyi olur. %85 iyi indirim oranı. Ben Frostpunk'ı bitirdim hepsini ama baştan oynamak isterim bu fiyatlara. Moonlighter ve Children of Morta da tavsiye ederim.

Bazen fiyatlandırmalarda sorun yaşanıyor, yeni koymuşlar. Bir kaç saat sonra tekrar bakmak lazım düzelirse belki iyi olur. %85 iyi indirim oranı. Ben Frostpunk'ı bitirdim hepsini ama baştan oynamak isterim bu fiyatlara. Moonlighter ve Children of Morta da tavsiye ederim.
Aslında özel tekliflerde çok satanların hepsini görüntülediğim zaman ultimate bundle'ı görebiliyorum. 437.40 tl den 66.18 tl ye düşmüş gözüküyor o yüzden belki açılır fakat geçenlerde türkiyede satışı çıkmayan bir oyun daha ana sayfada gözüküyordu fakat şimdiki gibi ona da giremiyorduk. Bekleyelim belki açılır :/

Aşağıda tartışmalar başlamış, Amerika ve Arjantin bölgelerinde de gözükmüyormuş.
Hadi umarım düzeltirler de kalan oyunları da yerel fiyatlandırma artmadan toplarız. :)

Buradan

Aşağıda tartışmalar başlamış, Amerika ve Arjantin bölgelerinde de gözükmüyormuş.
Hadi umarım düzeltirler de kalan oyunları da yerel fiyatlandırma artmadan toplarız. :)

Buradan
Hadi bakalım umarım alabiliriz. Teşekkürler yardımın için :)

Buradan
Sanırım belirli ülkelere kapatmışlar. Biri VPN ile denemiş ve denediği ülkede sıkıntı yokmuş bundle'lar gözükebiliyormuş ve sepete ekleyebiliyormuşsun. Bugün de üzüldük :/

Son düzenleme:
Hadi bakalım umarım alabiliriz. Teşekkürler yardımın için :)

Sanırım belirli ülkelere kapatmışlar. Biri VPN ile denemiş ve denediği ülkede sıkıntı yokmuş bundle'lar gözükebiliyormuş ve sepete ekleyebiliyormuşsun. Bugün de üzüldük :/
Düzeldi, şu an alınabiliyor. Ekle hemen. :)

Geri
Yukarı