11K PC toplama

onuruzun

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar ben daha önce PC toplama hakkında konu açmıştım ama fiyatta güncelleme oldu, 8.5K'dan 11K'ya değiştirdim. Kısacası ben 11K'ya PC toplayacağım, önerilerilerinizi alabilir miyim? Oyunları 4K'da akıcı oynamak istiyorum. Eğer bu fiyata bu mümkün değilse en azından 2K. Bu konuda yardımcı olur musunuz? Şimdiden sağ olun.
Not: GTA 6, Cyberpunk 2077, CS:GO, Forza Horizon 4, Assassins's Creed Valhalla ve Red Dead 2 oynayacağım. Bunları akıcı bir şekilde oynamak istiyorum. Sağ olun.

Tamam teşekkürler ama ben tüm bileşenler için demiştim YouTube'a baktım ama düzgün beğendiğim sistem yoktu RAM ekran kartı PSU falan hiçbir bilgim yok Vatan Computer bize en yakın 2 saat yani oradada soramıyorum komple bana sistem parça önerisi yababilecek var mı

RTX30 Serisinden 3060'ı veya 3070'i tercih edebilirsiniz diğer parçalardan kısmak istemezseniz RTX3050'yi bekleyebilir çıkarsa kullanambilirsiniz.

Hocam düşünmeden alın. Stokta olmadığı için Palit 2X RTX 3070'i seçin. PSU olarak da 750W 80+ Bronze PSU'yu seçin 11400TL oluyordu. Bu fiyata alabileceğiniz en iyi PC.

Yeni konular

Geri
Yukarı