12.000-13.000 TL Gündelik işler için laptop önerisi

Bütçe
5-12k
Oyun oynamayacaksa israf o fiyata. 2000 TL'lik laptop bile girer internete ne gerek var 12-13 bin vermeye.

Bu bilgisayar onun işini çok rahat bir şekilde giderecektir.

Oyun oynanmayacakmış hocam.
Gündelik kullanım için Gaming laptop mu?

MacBook Air veya Matebook daha uygun olabilir, hem özellikleri iyi hem de uzun ömürlü olur.

Bazı arkadaşlar konu sahibinin isteklerine pek saygı göstermiyor diye düşünüyorum. Gaming laptop isteseydi belirtirdi ki bana Gaming laptop önerin diye. Ama gündelik için demiş arkadaş.

Ne demek yani Gaming laptop gündelik işte kullanılamaz mı? 12.000 TL'ye bir Ultrabook yerine fiziksel olarak daha kuvvetli bu makineyi hiç sorun yaşamadan 7-8 yıl kullanır kanaatindeyim. Buna uygun olarak da önerdim. Bence bu cihazı alırsa diğer bütün cihazlara nazaran daha keyifli ve daha uzun kullanır.
Diğer arkadaşlarda burada beni "konu sahibinin isteklerine pek saygı göstermiyor diye düşünüyorum" şeklinde eleştirirken aynı eleştirinin muhatabı oluyorlar. Konuda beni eleştireceğinize kendi önerinizi yapın. Maalesef bu durumla forumda ilk kez karşılaşmıyorum herkes önce başkasını gömüp sonra ya hiç fikir ortaya koymuyor ya da sonra ortaya koyuyor.

Bu bütçede Mackbook, Matebook ve Zenbook serilerine bakabilir. Gaming laptop öneren arkadaşlar, hafif bir cihaz isteniyor.

MacBook alın hocam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…