12.000 TL civarı 50” televizyon önerisi

Süleyman80

Kilopat
Daha fazla  
Bu fiyat aralığında bir TV ihtiyacımız var. Pek fazla ilgilisi olmadığı için buraya yazıyorum ilgili arkadaşlar görüp yardım ederse sevinirim.

Tam olarak nelere sahip olmasini istersiniz? Android mi webOS mu Tizen mi? Ona gore filtreleme yapip size oneride bulunabilirim.
Aralarında ne fark var desen söyleyemem. Kayınçom çeyiz için alacak günlük kullanımda yormasın, konsol ya da PC bağlayıp oyun oynamayacak daha çok canlı tv ve film platformlarında işini görsün yeter. Zaten fiyatın çok az olduğunu daha doğrusu bu piyasa için az olduğunu biliyorum ama varsa aklınıza gelen modeller tavsiye bekliyorum.

Aralarında ne fark var desen söyleyemem. Kayınçom çeyiz için alacak günlük kullanımda yormasın, konsol ya da PC bağlayıp oyun oynamayacak daha çok canlı tv ve film platformlarında işini görsün yeter. Zaten fiyatın çok az olduğunu daha doğrusu bu piyasa için az olduğunu biliyorum ama varsa aklınıza gelen modeller tavsiye bekliyorum.
Fiyat az değil aslında, o fiyatlarda oldukça güzel TVler var. Hâlâ almadıysanız en mantıklı seçim üstteki arkadaşın da dediği Philips'in 50PUS8506 modeli olur. Ben de önceki modeli olan 8505 modelini kullanıyorum ve çok memnunum. 8506 modelinin ekranı benim kullandığım modele göre daha başarılı ve tasarımı da daha şık.

Geri
Yukarı