12.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
12000

Sinan Arslan

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Bütçem 12.000 TL, piyasada alınabilecek en mantıklı oyun amaçlı laptop önerebilir misiniz? Monster malzeme kalitesi ve fan sesi vs ürkütüyor. ASUS ve MSI düsünüyorum ama kararsız kaldım. Sizden teknik bir bakışla öneri bekliyorum, cok teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba. Bütçem 12.000 TL, piyasada alınabilecek en mantıklı oyun amaçlı laptop önerebilir misiniz? Monster malzeme kalitesi ve fan sesi vs ürkütüyor. ASUS ve MSI düsünüyorum ama kararsız kaldım. Sizden teknik bir bakışla öneri bekliyorum, cok teşekkür ederim.

Bütçeni biraz artırabilirsen...

Teşekkür ederim öneri için.Hemen inceliyorum.
Thin serisi mi 3060 olan ?
Hocam bu modeli inceledim RAM 8 GB yetersiz gibi hissettim ne bileyim.

Teşekkür ederim öneri için. Hemen inceliyorum.

Thin serisi mi 3060 olan?

Hocam bu modeli inceledim RAM 8 GB yetersiz gibi hissettim ne bileyim.

GF65 Thin serisinin 3060'lı laptopu nu diyorsan alma. Bir 8 daha ekleyebilirsinama GameGaraj ı'da al sıkntı olmaz. Soğutma performansı nasıldır bilmiyorum.

bnbnbnbn.PNG

ASUS modelin bellek hızı 3200 MHz GameGaraj 16 GB ama tek kanal. ASUS alıp bir 8 daha eklersen 16 GB çift kanal ile daha yüksek FPS alırsın. Bir de ASUS'ta 1 TB M.2 SSD var.

Son düzenleme:
Söylediğiniz çok mantıklı geldi bu asusu alsam ona uyumlu bir ram alsam gene arada 500 tl bi tasarruf olmuş olur hem 1 tb ssd hemde asus güvencesi açıkçası cezbediyor bu üründe dediğim gibi tek negatif 8 gb yetersiz olusuydu sizden ricam bu cihaza hangi rami almam gerek etkin bir performans icin birde bu işlem garanti dısı söz konusu hale getirmez dimi cihazı neticede açılacak kapağı teşekkürler.

Geri
Yukarı