12.000 TL her şey dahil sistem önerisi

Aslında RTX 3050 - i3 12100F - 16 GB RAM ve kronik arızalı olmayan SSD parçası ile uyumlu, gereksiz yere MHz hızlarını aşağıya çekmeyecek bir anakart vs istiyorum arkadaşlar. Ve toplamda 12.000 TL olursa iyi olur. Arkadaşıma alacağım. Bilgisi hiç yok. Bütçem 12.000 TL dedi.

Monitör olarak 144 Hz 23-24 inch boyutunda olursa iyi olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
RTX 2060 3050'yi geçiyor ama güncellik ve VRAM sizin için çok önemliyse tercih edebilirsiniz.

Aslında RTX 3050 - i3 12100F - 16 GB RAM ve kronik arızalı olmayan SSD parçası ile uyumlu, gereksiz yere MHz hızlarını aşağıya çekmeyecek bir anakart vs istiyorum arkadaşlar. Ve toplamda 12.000 TL olursa iyi olur. Arkadaşıma alacağım. Bilgisi hiç yok. Bütçem 12.000 TL dedi.

Anakart kısmında yükseltmeye gerek var mı bir bakar mısınız?
Yoksa en ufak bir arttırmaya gitmek bile hata mı olur?
Sistem böyle güzel fakat bütçe varsa eğer neden olmasın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
RTX 2060 3050'yi geçiyor ama güncellik ve VRAM sizin için çok önemliyse tercih edebilirsiniz.

Sistem böyle güzel fakat bütçe varsa eğer neden olmasın.
Ne kadar tutar ki?
Ben böyle sistemi bulamadım hiç parçalar yok :D
Genelde game garajdan alma taraftarıyım.

Ne ne kadar tutar anlamadım?

Anakart kısmında yükseltmeye gerek var mı bir bakar mısınız?
Yoksa en ufak bir arttırmaya gitmek bile hata mı olur?

Bu mesajımı alıntılamışsınız.
Bütçe varsa eğer böyle güzel demişsiniz.
Ondan bu sistem kaç TL tutar ve hazır sistem olarak nasıl bulacağım bilemedim.
Ondan sordum.
Ayrıca sizin attığınız sistem gayet iyi gibi gözüküyor şu anki piyasaya göre de öyle ama nedense hiç kimse almamış gibi yorum bile yapılmamış ve hemen sitede 1.sırada en başta yer alıyor girdiğimizde. Sanki kazık yiyecekmişim gibi.

Ondan bu sistem kaç TL tutar ve hazır sistem olarak nasıl bulacağım bilemedim.
Ondan sordum.
Ayrıca sizin attığınız sistem gayet iyi gibi gözüküyor şu anki piyasaya göre de öyle ama nedense hiç kimse almamış gibi yorum bile yapılmamış ve hemen sitede 1.sırada en başta yer alıyor girdiğimizde. Sanki kazık yiyecekmişim gibi.
Benim önerdiğim sistem bu: ADAL-NEPTUNE/Intel Core i3 10100F/GIGABYTE GeForce RTX 2060 D6 6GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM

SSD olarak 870 Evo seçerseniz sistem 10.500TL oluyor. Anakart bu sistemde böyle güzel ama bütçe varsa değiştirilebilir bu sistem için. Ayrıca korkmayın kazıklanmazsınız. Hatta bu sistem fiyatına göre iyi olduğu için az önce konusu açıldı. i3-10100F ve RTX 2060 sistem 10.000 TL!

Benim önerdiğim sistem bu: ADAL-NEPTUNE/Intel Core i3 10100F/GIGABYTE GeForce RTX 2060 D6 6GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM

SSD olarak 870 Evo seçerseniz sistem 10.500TL oluyor. Anakart bu sistemde böyle güzel ama bütçe varsa değiştirilebilir bu sistem için. Ayrıca korkmayın kazıklanmazsınız. Hatta bu sistem fiyatına göre iyi olduğu için az önce konusu açıldı. i3-10100F ve RTX 2060 sistem 10.000 TL!
Hocam çok teşekkürler şimdi baktım konuya.
Tek bir şey sormak istiyorum; bu ekran kartı tamam ama işlemci düşük kalıyor. Bu sorun değil. Darboğaz yapmaması yeterli. Darboğaz yapmıyor mu?
RTX 2060 - i3 10100F sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı