12.000 TL iş için laptop önerisi

Bütçe
10.000-12.000 TL

jannapref

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam arkadaşlar. Günlük işlerimde; genel manada dosya saklamak, dosya kopyalamak için ve avukatlık işlerim için kullanabileceğim 15'6" inç ekrandan daha küçük ekrana sahip bir iş bilgisayarı arıyorum. Oyun oynamak veya render almak gibi bir kullanım alanım olmasa dahi yine de görece güçlü ve beni uzun soluklu idare edebilecek bir bilgisayar olmasını tercih ederim. Aynı zamanda tercihen ince bir tasarıma sahip olsa hoş olur fakat çok da önemli bir husus değil. 10-12 bin TL arası bir bütçem var. Piyasaya ve bu segmentteki iş/günlük amaçla kullanılabilecek bilgisayarlara hakim arkadaşlarım bana yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ediyorum iyi sosyaller ^^

Son düzenleyen: Moderatör:
Huawei D15 öneririm.
Biraz daha bütçe arttırma şansınız varsa i7 versiyonu ya da belirttiğiniz bütçeye uygun R5 versiyonu tercih edilebilir.

Bence Huawei in matebooklarına bakabilirsiniz. İnce ve hoş duruyor. Grafik birimi pek yüksek değil ama avukatlık işlerini göreceğini düşünüyorum.
Huawei D15 öneririm.
Biraz daha bütçe arttırma şansınız varsa i7 versiyonu ya da belirttiğiniz bütçeye uygun R5 versiyonu tercih edilebilir.
Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için fakat önerdiğiniz bilgisayarların ekran boyutu benim kriterimi karşılamıyor ne yazık ki. Konuda belirttiğim gibi 10-12k arasında, ekranı 13 14 inç bir bilgisayar arıyorum

Konuda belirttiğim gibi 10-12k arasında, ekranı 13 14 inç bir bilgisayar arıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı