12.000 TL Monitör dahil sistem toplama

1 hafta önce topladım dün bütün ürünler elime ulaştı kurulumunu yaptım. Kendi sistemimi yazıyım takdir sizin. Sistemim eleştirilere açıktır.
  1. İ5 9600K
  2. RTX 2070 Gaming Z
  3. MSI Z390M Mortar
  4. 2x8 Hyperx Predator 3200Mhz CL16
  5. NZXT Kraken x62
  6. FSP Hydro 850W +80gold Full modüler
  7. Samsung 970 Evo plus m2
  8. Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm
  9. Sharkoon TG5 Kasa

Ürünlerin bir çoğunu KDV indiriminden yararlanarak aldım burası totalde 11020tl ediyor ekleme çıkarma yapılabilir bir düşünün.

Sharkoon nasıl bir marka? Her yerde duymaya başladım şu markayı.
Bütün bileşenleri alırken 10 kere fiyat araştırdım 20 kere benchmark yaptım fakat kasa alırken tek bir düşüncem vardı bütün bileşenlerimi içine sağ sağlim sığdırmak. Markası yanması dönmesi benim için hiç önemli değildi. Sıvı soğutmam , GPU ,PSU , Anakart sığsın benim için yeterdi. Bu forum üzerinde birisi tavsiye etti enine boyuna baktım benim bileşenlere uygun direk sipariş ettim, plastik gelse bile memnun kalacaktım ama ürün gerçekten alman malı çok sağlam temper cam var sol yanında ve önünde içerisi de geniş kabloların hiç biri gözükmüyor. 4 Adet fan var daha ne olsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı