12.000 TL monitör önerisi

• Konuyu başlatan Ogsi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 332
İnsanların aşırı ön yargılı olduğu bir durumdayız yorumunuza karşılık bende yıllarca Game Booster Gamepower monitörleri ve ekipmanları kullandım hiçbir sorunum olmadı. İki buçuk sene Game Booster ürünü kullandım tek bir ölü pixel dahi çıkmadı 1 senedir de Gamepower intense X60 2K 165Hz monitörü kullanıyorum gram sorunu yok. Bunları yazmamın sebebi yukarıda bir arkadaş paranızı direkt çöpe atabilirsiniz demiş. Fakat farkında değil kendisi Samsung ürünü önerirken aktif olarak kullandığım Gamepower intense X60 2K monitörümde de Samsung panel var 😁
adam sadece panelden kötü demedi bence, genel olarak kötü dediğini düşünüyorum evet ucuz f/p olabilir ama uzun süreli kullanıcam o yüzden 1, 2 yıl sonra bozulacak veya sorun çıkaracak bir şey istemiyorum ve galiba 280 hz için 1ms biraz sıkıntı oluyormuş

İnsanların aşırı ön yargılı olduğu bir durumdayız
Gamebooster gibi bir markaya insanların ön yargılı olmaları ve burun kıvırmaları oldukça normal, çünkü Gamebooster'ın ürünlerinin %90'ı kalitesiz.
Gamebooster Gamepower monitörleri ve ekipmanları kullandım hiçbir sorunum olmadı.
Sizin sorun yaşamıyor oluşunuz bu markaları veya kullandığınız ürünleri kaliteli yapmıyor.
İki buçuk sene Gamebooster ürünü kullandım tek bir ölü pixel dahi çıkmadı.
Ölü pikselin kaliteyle alakası yok, şans faktörüne bağlıdır. Dünyanın en iyi monitörünü de alsan ölü piksel çıkma ihtimali vardır. Saçma bir argüman.
1 senedir de Gamepower intense X60 2K 165Hz monitörü kullanıyorum gram sorunu yok.
Tekrarlıyorum, sizin sorun yaşamıyor oluşunuz o ürünü kaliteli yapmaz. Velev ki bu ürünü alan kimse sorun yaşamadı, ee? Bir üründe sorun yaşanmıyor diye o ürün kaliteli mi oluyor? Nerede bunun ghosting testi, black smearing testi, renk gamutu testi, renk doğruluğu testi, maksimum parlaklık testi, maksimum kontrast testi, overdrive modları arasındaki farkların kıyaslandığı testleri, panel bilgisi, OSD Menu'deki ayar sekmeleri? Gamebooster gibi markaların monitörlerinin hiçbirisinin incelemesinin içeriğinde bu gibi veriler bulunmuyor. Adamlar sırf indirim var diye video çekip paylaşıyor, tek yaptıkları da 1 tane ayıp olmasın diye UFO görseli koymak ve ona bakarak bir de kendi gözleriyle gördüğü öznel yorumlamalarla ürün pohpohlamak. Ben şu ana kadar hiçbir Türk inceleme kanalında bir ürünü gömdüklerine şahit olmadım. İstisnalar kaideyi bozmaz. Herkes sponsorluk peşinde.
Fakat farkında değil kendisi Samsung ürünü önerirken aktif olarak kullandığım Gamepower intense X60 2K monitörümde de Samsung panel var 😁
Samsung tek model panel mi üretiyor? Ayrıca iş sadece panel ile mi bitiyor? Bunun arka aydınlatması var, renk kalibrasyonu var, overdrive ayarlaması var, markanın kendine göre yapmış olduğu karakteristik tunelamalar var, var da var. Dümdüz sadece "Samsung panel var ya." demeyle olmuyor bu işler.

Bilmediğiniz konulara mesaj yazmayın. Ayrıca doğru düzgün incelemesi yapılmayan monitörleri önermeyin, bu monitörleri doğru düzgün incelemeyen kanalları da takip etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı