12.000 TL mühendislik ve oyun bilgisayarı tavsiyesi

Bütçe
12.000
Bütçeyi biraz aşıyor ama özelliklere bakılırsa çok canavar bir laptop ama daha önce Omen kullanmadığımdan bir şey diyemem. Monster kullanıcısı olarak tek diyeceğim Monster'da şanslıysan sorun yaşamıyorsun, arkadaşımda Abra var bende de Tulpar var, ben aşırı ısınma, ölü piksel, yeni başlayan tuş boya atması gibi sorunlar yaşarken o hiçbirini yaşamıyor.

Omen kullanıcısıyım. Ben 2060 modelini aldıktan 2 ay sonra bu modeller aynı fiyata çıktı. Kesinlikle öneririm.

Omen kullanıcısıyım. Ben 2060 modelini aldıktan 2 ay sonra bu modeller aynı fiyata çıktı. Kesinlikle öneririm.
ben de geçen sene monster tulpar aldım ama keşke rtx30lar 1 sene erken çıksaymış böyle milyar tane sorunu olan monster kullanmazdım bilseydim ama maalesef kağıt üstündeki özelliklere baktım. Cihaz işimi görüyor mu görüyor ama o kadar para verdikten sonra bu kadar sorunla uğraşmak insanın moralini bozuyor :(

Ben de geçen sene Monster Tulpar aldım ama keşke RTX30'lar 1 sene erken çıksaymış böyle milyar tane sorunu olan Monster kullanmazdım bilseydim ama maalesef kağıt üstündeki özelliklere baktım. Cihaz işimi görüyor mu görüyor ama o kadar para verdikten sonra bu kadar sorunla uğraşmak insanın moralini bozuyor :(

HP tarafında hiçbir sorunla karşılaşmadım. Monster'ın kronik sorunları olduğunu bildiğimden direkt bu modele yöneldim. Lenovo ve HP arasındaydım. HP aldığım için mutluyum. Herhangi bir sorun en ufak hata bile görmedim. Eğer hem Gaming hem de zarif bir görüntü istiyorsanız Omen serisi ideal. Havalandırma olarak da üst segment bir model.

bütçeyi biraz aşıyor ama özelliklere bakılırsa çok canavar bir laptop ama daha önce omen kullanmadığımdan bir şey diyemem. Monster kullanıcısı olarak tek diyeceğim monsterda şanslıysan sorun yaşamıyorsun, arkadaşımda abra var bende de tulpar var, ben aşırı ısınma, ölü piksel, yeni başlayan tuş boya atması gibi sorunlar yaşarken o hiçbirini yaşamıyor.
Bunun fiyatı çok uygun geldi site güvenilir midir? Birde depolama takviyesi yapmama olanak sağlıyor mu?

Bunun fiyatı çok uygun geldi site güvenilir midir? Birde depolama takviyesi yapmama olanak sağlıyor mu?
site güvenli diye biliyorum ama sizin içinize siniyorsa ve güveniyorsanız alın derim. Bildiğim kadarıyla ekleme yapmıyorlar ama HP servisini arayıp sormanızı öneririm siz bilgisayarı ve takacağınız diski yollarsanız onlar garanti dışı bırakmadan takabilirler. ben Monster'da ekleme yapınca garanti bozulmuyor diye kendim taktım ama bildiğim kadarıyla HP'de cihazı açılınca garanti dışı kalma durumu olabilir

Geri
Yukarı