12.000 TL PC Toplama

Hayatımda duyduğum en saçma öneriler. SSD sonradan eklenebilir RAM'i arttır. Bir de RAM 32 GB'ken. Ve sistem 12.000 lirayken. Lütfen ne yazdığınızı bir okur musunuz?
@Silinen üye o yorumu dikkate bile almayın.
Ben bu sistemi değiştirmem bu dk dan sonra ya istediği kadar saçmalabilir. 32GB tan sonrası manyaklık olur ram için. SSD de sonradan eklemek :D komik yani

Ben görmemişim hocam kusura bakmayınız...
görmediysen sıkıntı yok bi sayfalara teker teker bak son sistemde kararlaştık. Şuan sadece ram yok vatan da sence nasıl sistem ?

Olabilir ama 32gb düşünüyorum ne kadar uçuk olsa da 4-5 sene kullanıcağım için bir daha eklememi gerektirmesin :) Bunların 32 gb ını alırım dominator gelmezse

Bu arada birkaç yazı okudum da trident z ryzen işlemcide 2333mhz de çalışıyormuş 3200 e alınca mavi ekran veriyormuş doğru mudur?

Anakarta bağlı. Ben RipjawsV kullanıyorum R5 1600 ile sorun yok.
İki tane 16 GB alın o zaman.:D

Vatanda uyumluluk testi yapıyorlar bi sıkıntı çıkarsa değişirim. Orda sıkıntı çıkıp bana yedirmezlerse zaten bilgisayarcıda ortaya çıkar. Böyle bulucaz galiba :D

Aslında mavi ekran vermesi sistemle alakalı bir durum. Eğer anakartta sıkıntı olsaydı ekran gelmezdi. O durumda da bios ayarlarını güncellemek falan filan birkaç şey daha gerekiyor sorun çözülüyor. :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı